Horoskop Lew Kwiecień 2017

Lew

23.07 – 22.08

 

Nie usiedzisz w tym miesiącu na miejscu. Będziesz non stop mieć kontakt z innymi osobami. Liczne spotkania lub wyjazdy biznesowe pochłoną bardzo dużo Waszej energii. Dzięki temu, będziesz musiał skupić się na sprawach istotnych i nie będziesz miał czasu by rozmyślać o sprawach mało istotnych.  Planując jednak jakiś wyjazd w dłuższą podróż staraj się omijać daty 7 – 10 kwietnia. Może spotkać Ciebie bowiem wtedy mało przyjemna sytuacja.

 

Serce

Lwy będące w wolnym stanie oczarują w tym miesiącu osobę na której im Lwom zależy. Zaskoczysz ją lub jego swoją brawurą, śmiałością i nietuzinkową wyobraźnią.  Największe szanse na miłosne podboje mają Lwy między 6 a 12 kwietnia. Wynika to z pomocy Marsa który nie będzie Ci jej w tych dniach szczędził.  Na randkach okażesz się miłym i przytulnym kociakiem, ale w grupie pokarzesz że jesteś prawdziwym salonowym wyjadaczem. Dorzuć do tego poczucie humoru które w tych dniach nie odstąpi Lwy nawet na krok. Czy to nie przepis na miłosny sukces! Wstrzymajcie się jednak przed wyznawaniem miłości. Jeśli musisz zrobić to w kwietniu to lepiej w ostatnich dniach miesiąca. Lwy będące w stałych związkach dar śmiałości i nietuzinkowości pokażą właśnie w stosunku do swojego partnera lub partnerki, który będzie się zachowywał w oczach Lwa niemal jak wymarzony ideał.

 

Dom i Otoczenie

Uważaj żeby Twoja troska i nadopiekuńczość nie zostały odebrane jako apodyktyczność. Jeśli taka uwagę otrzymacie ze strony swoich dzieci, nie przejmujcie się tym zbytnio. Walczą one bowiem o większą niezależność od rodzica. Jeśli jednak taką uwagę otrzymanie od kogoś Wam bliskiego – warto zastanowić się chwilę nad sobą. Po 10 kwietnia może okazać się że zaczniesz odczuwać przesyt problemami rodzinnymi, które ewidentnie się spiętrzyły i zaczynają Tobie mocniej doskwierać. Staw im czoło jak najszybciej, bowiem zbytnie ich przeciąganie może doprowadzić do konfliktu w rodzinie. Jeśli jednak do konfliktu już doszło zachowuj się bardzo dyplomatycznie, wtedy cały konflikt powinien rozejść się po kościach.

 

Życie Zawodowe

Niespodziewane wydarzenia zawodowe rozpoczną dobrą passę w Twoich finansach. Mimo iż nie będą to przełomowe zmiany, raczej kosmetyczne to w dłuższej perspektywie przyniosą one znaczne korzyści. Jeśli jesteś Lwem szukającym dodatkowego zajęcia, to go znajdziesz i będzie ono dla Ciebie bardzo satysfakcjonujące. Uran w ostatnich dniach miesiąca napełni Ciebie nadzieją na jeszcze większy przypływ gotówki, która jednak z dużym prawdopodobieństwem nie nastąpi w tym miesiącu. Awanse, a raczej ich zapowiedzi mogą się wydarzyć 13 lub 17 kwietnia. Dlatego nie bierz w tych dniach wolnego od pracy.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi