Horoskop Lew Grudzień 2017

Horoskop Lew – Grudzień 2017

23.07-22.08

 

 

Serce

Zazwyczaj, gdy ktoś Ci się podoba, szybko przejmujesz inicjatywę i dajesz do zrozumienia, że jest w kręgu Twojego zainteresowania. Tym razem jednak wstrzymaj konie na wodzy. Osoba, która wpadła Ci w oko, lubi nieco przeciągnąć grę wstępną. Wysil się na wysublimowany flirt, uwodź delikatnie i powoli. W innym razie możesz zniechęcić swój obiekt pożądania. Twoja bezpośredniość może go odstraszyć. Lwy pozostające w związkach, które od pewnego czasu nie dają im satysfakcji, powinny poważnie zastanowić się nad kontynuowaniem tej relacji. Końcówka roku sprzyja takim decyzjom. Czasem warto coś zakończyć, by mogło rozpocząć się coś o wiele bardziej ekscytującego i satysfakcjonującego. Przeanalizuj sytuację, w której obecnie się znajdujesz i jeśli więcej jest minusów niż plusów, nie wahaj się i nie żałuj przeszłości. Prawdopodobnie dzięki pewnym decyzjom przyszłość będzie wyglądać dużo bardziej kolorowo. Lwy w małżeństwie dopadnie proza życia. Raczej nie będzie się czym zachwycać. Jeśli pojawią się jakieś spory, to te związane ze świętami i tym, u której rodziny je spędzicie.

 

 

Dom i otoczenie

Prawdopodobnie będziesz musiał znaleźć więcej czasu dla rodziców lub teściów. Mogą mieć teraz problemy zdrowotne i przyda im się Twoja pomocna dłoń. Poświęcisz czas i zmienisz niektóre plany, by dobrze się nimi zaopiekować. Z tego też powodu będziesz musiał włączyć w przygotowania do świąt wszystkich domowników. W innym razie nie uda Ci się zdążyć ze wszystkim do Wigilii. Na szczęście bliscy okażą dobrą wolę i z chęcią wezmą się do roboty. Wspólne sprzątanie czy przyrządzanie świątecznych potraw zbliży Was do siebie, a atmosfera w domu będzie wręcz magiczna. Najpotrzebniejsze zakupy postaraj się zrobić już na początku grudnia. Nie popełniaj wciąż tego samego błędu i o prezenty zatroszcz się jak najwcześniej. Nie wymyślaj też żadnych dziwacznych świątecznych potraw. Postaw na klasykę. Wszyscy będą Ci za to wdzięczni. Pod koniec grudnia, któryś z dawno niewidzianych znajomych, odezwie się, by wyjaśnić dawne sprawy.

 

 

Życie zawodowe

Nie myśl nawet o rozluźnionej, świątecznej atmosferze w pracy. Nagle na głowę spadnie Ci sporo obowiązków, spiętrzą się wszystkie terminy. Niestety aż do samych świąt nie wygrzebiesz się spod sterty papierów. Uzbrój się w cierpliwość i postaraj się dotrwać do drugiej połowy grudnia. Na pewno będziesz zły, że nawarstwiło się wiele zadań w pracy jak i w domu. Nie dość, że trzeba doprowadzić wszystkie projekty do końca przed świętami to jeszcze same przygotowania do Bożego Narodzenia zaczynają Cię przytłaczać. Powoli będziesz tracić siły. Twój wysiłek dostrzeże jednak szef, który doceni Twoje starania. Może nie od razu nagrodzi Cię awansem, ale na pewno przychylniej spojrzy na Twoje prośby o urlop. Wzrośnie Twoja pozycja w firmie. Na szczęście w święta w końcu przyjdzie wytchnienie.

 

Oto jest horoskop lew– ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi