Horoskop Lew Czerwiec 2017

Lew

23.07-22.08

 

Serce

Już niedługo spotkasz osobę, która bardzo szybko stanie się bliska Twemu sercu. Z miejsca stracisz głowę i zapomnisz o dotychczasowym beztroskim życiu singla. Wpływ Księżyca sprawi, że na chwilę wyłączysz racjonalne myślenie i dla nowej relacji postanowisz wywrócić swój świat do góry nogami. Nie decyduj jednak pod wpływem emocji To samo tyczy się Lwów w stałych związkach. Choć namiętności będą brały górę, nie należy poddawać im się w stu procentach. Urodzeni w lipcu mogą spodziewać się spotkania z osobą, z którą do tej pory nie miały po drodze. Na pewno nie rzucicie się sobie w ramiona, ale jest szansa na zatarcie złego wrażenia i wyjaśnienie spraw. Wszystko w swoim czasie.

 

Dom i otoczenie

Nikt nie jest niezastąpiony. Bliscy będą radzić sobie bez Twojej pomocy. W końcu Lwy znajdą chwilę czasu tylko dla siebie. Domownicy zawsze jednak będą mogli liczyć na Ciebie w razie potrzeby. Bardzo prawdopodobne, że w czerwcu odezwie się do Ciebie ktoś, z kim łączyły Cię bardzo bliskie relacje w przeszłości. Nie daj się ponieść emocjom. Prawdopodobnie spotkanie nie będzie przypadkowe, a dawny znajomy spróbuje wykorzystać Cię do swoich celów. Nie angażuj się zbytnio i bierz wszystko z rezerwą. Okaże się, że masz przy sobie bardzo oddanych przyjaciół, którzy będą nad Tobą czuwać i doradzą w razie wątpliwości. Musisz tylko słuchać.

 

Życie zawodowe

Jowisz zadba w tym miesiącu o Twoją karierę. Wykorzystaj każdą nadarzającą się okazję, by osiągnąć sukces. Walcz do końca. Już od samego początku będziesz czuć przypływ energii do pracy. A wszystko za sprawą Saturna. Zorganizowanie i dyscyplina opłacą się. Musisz jednak ruszyć z miejsca, bo świat nie będzie na Ciebie czekał. Nawet nie myśl, że jest dobrze, tak jak jest. Pomyśl o rozwoju swoich umiejętności. Życie będzie pędzić w zawrotnym tempie, dlatego pod koniec miesiąca możesz poczuć się nieco gorzej. Dopadnie Cie zmęczenie. Zły nastrój będziesz chciał poprawić sobie, kupując ładne rzeczy. W finansach zachowaj jednak kontrolę. Nie kupuj więcej, niż jest Ci potrzebne, bo prawdopodobnie czekają Cię niezapowiedziane wydatki.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi