Horoskop Wodnik Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Wodnik Kwiecień

Horoskop Wodnik ♒ – Kwiecień 2018

20.01 – 18.02

 

Serce

Wodniki w stałym związku czeka ciężki miesiąc. Chęć ciągłej rywalizacji i udowadnianie za wszelką cenę kto ma rację w związku stanie się codziennością. Taka sytuacja nie może trwać, długo bowiem zagroziłoby to Waszej relacji. Szczęśliwie pod koniec miesiąca Wodniki odpuszczą swojemu partnerowi i staną się bardziej podatne na kompromis. Wodniki, które niedawno znalazły druga połówkę będą się cieszyć pełnią szczęścia. Chodzenie na randki, miłosne uniesienia czy wieczory spędzone razem – tak będą wyglądały Wasze kwietniowe dni. Najwięcej szczęścia czeka Wodniki w pierwszych dniach kwietnia, co wynika z tego, że będziecie zachowywać się potulnie jak baranek czym mocno zjednacie drugą połówkę, która szybko zapomni wszelkie poprzednie sprzeczki i kłótnie.

 

Dom i Otoczenie

W kwietniu nie będziecie mieć czasu na znajomych. Cały Wasz wolny czas poświęcicie swojej rodzinie. Słońce w znaku Byka sprawi, że Wasz dom ugości tak dużo osób, że nie nadążycie z zaopatrzeniem swojej lodówki. Co ciekawe będą Was cieszyć nawet krótkie i niezapowiedziane wizyty krewnych tych bliższych i dalszych. Ogólnie rzecz biorąc, staniecie się najlepiej poinformowaną osobą w rodzinie odnośnie tego co się w niej dzieje. Spotkania rodzinne będą miały jeszcze jedną bardzo pozytywny aspekt. Poczujecie, że macie dużą rodzinę na która możecie liczyć. Relacje z sąsiadami będą różne, co będzie mocno skorelowane z tym, że nie wszystkie wizyty rodzinne będą wystarczające ciche i mogą niektórym z nich mocno zajść za skórę.

 

Życie Zawodowe

W kwietniu Wodniki mogą liczyć na duży przypływ gotówki, tak duży że będzie Was stać na wszystko czego potrzebujecie. Warto pomyśleć o jakiejś inwestycji. Istnieje bowiem szansa, na to że podjęta decyzja w dniach 10-15 kwietnia przyniesie Wodnikom duży zysk. Jeśli jednak nie jesteś typem inwestora, to zamiast zysku, możecie liczyć na jakąś sporą okazję podczas zakupów. Decyzje zawodowe podejmujcie z większą ostrożnością niż zwykle, bowiem Jowisz zapowiada, że Wodniki będą miały w kwietniu skłonność do podejmowania szybkich decyzji, nie do końca przemyślanych.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Wodnik Kwiecień

3.33/5 (3)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi