Horoskop Waga Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Waga Kwiecień

Horoskop Waga ♎ – Kwiecień 2018

23.09 – 22.10

 

Serce

Kwiecień nie będzie miesiącem w którym samotne Wagi ♎ będą czekać na pojawie się drugiej połówki w ich życiu. Za sprawą Wenus weźmiecie sprawy w swoje ręce, do tego stopnia, że pierwsze niepowodzenia nie zniechęcą Was do dalszych prób. Przejmiecie inicjatywę i to finalnie się Wam opłaci. Wagi pozostające w stałym związku mogą liczyć na okres w którym nieco zaiskrzy nieporozumieniami. Jednak po 20 kwietnia wszystko powinno się ułożyć na nowo. Zaczniecie się bowiem dogadywać ze swoją połówką tak jak kiedyś.  Warto by Wagi pod koniec miesiąca opowiedziały swojej partnerce lub partnerowi o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Temat ten był bowiem dawno nieporuszany, a ważne by Wasza druga połówka znała Wasze oczekiwania jakie jej stawiacie.

 

Dom i Otoczenie

Stosunki z sąsiadami i dalszą rodziną w kwietniu będą się Wam układać bardzo harmonijnie. Za to z najbliższymi trudno będzie znaleźć nić porozumienia. Niestety przez wpływ Marsa trudno będzie Wam zapomnieć rzeczy, które poróżniły Was z najbliższymi i ciągle je rozpamiętujecie. Najbardziej konfliktogennymi sprawami będą kwestie spadkowe, o ile w Waszej rodzinie się one właśnie toczą.

 

Życie Zawodowe

W kwietniu, poza marzeniami o karierze i dużych pieniądzach, skupicie się na wykonywaniu swojej codziennej pracy. Dokładne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków stanie się dla Was priorytetem, co skończyć się może dla Was docenieniem ze strony Waszych przełożonych. Szefostwo zacznie pokazywać Was jako wzór do naśladowania. Możecie w kwietniu otrzymać też zapewnienie awansu przy najbliższej nadarzającej się okazji. Jeśli prowadzicie jakieś nowe projekty,  bardzo łatwo będzie Wam znaleźć osoby chcące Wam przy nich pomóc, nawet jeśli są one mocno kontrowersyjne i trudne w wykonaniu. Wagi, które marzą o pracy poza granicami kraju, mogą otrzymać ciekawą propozycję, którą warto dokładnie rozważyć. Nawet jeśli nie spełnia ona Waszych wszystkich oczekiwań, to daje Wam szansę na wyjazd i poznanie zagranicznego środowiska pracy.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Waga Kwiecień

 

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi