Horoskop Strzelec Kwiecień

 

Horoskop Strzelec ♐ – Kwiecień 2018

22.11 – 21.12

 

Serce

Strzelce w stałych związkach każdym swoim działaniem potwierdzać będą, jak ważna jest dla nich rodzina. Domowe ciepło i poczucie wspólnoty stanie się teraz dla Ciebie niezwykle istotne. Otoczysz partnera opieką. Będziesz zapewniać go o swoich niegasnących uczuciach. W taki nastrój wprowadzą Cię Święta Wielkanocne. Samotne Strzelce niestety nie zaznają w tym miesiącu tyle ciepła i miłości. Nie będzie to najlepszy miesiąc na zawieranie nowych znajomości i wchodzenie w poważniejsze relacje. Mimo że wokół Ciebie znajdzie się wielu adoratorów, Ty nie będziesz zainteresowany. Nie będzie Cię ciągnęło do flirtów i romansów. Wiosna raczej nastroi Cię do wypadów za miasto ze znajomymi, niż do szukania drugiej połówki na imprezach. Odmienna sytuacja dotyczyć będzie jedynie młodszych Strzelców, które wraz wiosennym przesileniem będą chciały zaszaleć. Będziesz tryskać energią i optymizmem. Spotkają Cię szczęśliwe zbiegi okoliczności. Pod koniec miesiąca zła passa w miłości odwróci się od wszystkich Strzelców. W tym czasie szykuje się wiele zmian.

 

Życie Zawodowe

W kwietniu Strzelce nie będą myśleć o awansie, co nie oznacza że w pracy spoczną na laurach. Wręcz przeciwnie. Staną się bardziej efektywne w wykonywaniu swoich obowiązków niż zwykle, zwłaszcza między 20 a 30 kwietnia. Starania strzelca w pracy zostanie z pewnością dostrzeżone przez przełożonego, nawet jak Tobie będzie się wydawać, że tak nie jest. W ostatnim tygodniu miesiąca zrodzą się Tobie nowe pomysły, nie tylko w pracy ale też w Twoim prywatnym życiu zawodowym. Wykażesz się sprytem i dociekliwością, które poprawią Twoja efektywność w znacznym stopniu. Zadbacie o swój warsztat pracy co wpłynie pozytywnie na Twoja efektywność. Jeśli jesteś Strzelcem szukającym dodatkowej pracy, teraz jest najbardziej odpowiedni moment. Masz bowiem szansę otrzymać pracę, której wynagrodzenie będzie większe od wynagrodzenia jakie otrzymujesz w dotychczasowej pracy.

 

 

Dom i Otoczenie

Twoi znajomi zapewnią Tobie dawkę pozytywnej energii, a przyjaciele nie pozwolą byś się nudził. Jeśli planujecie razem jakiś wspólny wypad w góry lub nad morze, bądź ostrożny. Ze względu na układ Słońca i Jowisza, łatwo będzie bowiem o jakiś wypadek lub niepotrzebną kłótnie w gronie osób z którymi przyjdzie Wam wypoczywać. Dla rodziny będziecie bardzo pomocni. Okaże się że przy minimalnym wysiłku uda się Wam przyjść komuś z najbliższego kręgu rodzinnego z rozwiązaniem jego kłopotów. Z łatwością załagodzicie każdy konflikt. Strzelce szykujące się do przeprowadzki mogą liczyć na pomoc Ryb lub Barana w tym przedsięwzięciu.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Strzelec Kwiecień

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi