Horoskop Skorpion Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Skorpion Kwiecień

Horoskop Skorpion ♏ – Kwiecień 2018

23.10 – 21.11

 

Serce

Za sprawą Wenus, kwiecień będzie miesiącem w którym Skorpion ♏ może liczyć na okres który będzie obfitować w liczne randki. Najlepszym okresem, w którym możecie liczyć na miłość to dni od 10 do 16 kwietnia. Skorpiony będące już w stałych związkach w których nawarstwiły się niedomówienia, mogą liczyć na ich rozwiązanie. Istotne by nie stawiały swoich racji na ostrzu noża. Warto by Skorpiony pod koniec miesiąca wzmocniły swoją czujność, bowiem będzie to okres w którym łatwiej będzie im ulegać gwałtownym emocjom i mogą zrobić coś co później będą długo żałować. Pamiętajcie też, że związek to partnerstwo a nie wymuszanie zachowań i postaw jakimi ma kierować się Wasz partner lub partnerka.

 

Dom i Otoczenie

Za sprawą Wenus, staniecie się prawdziwymi dyplomatami, co znacznie ułatwi Wam osiąganie swoich celów. Dodatkowo Pluton sprawi, że Wasza determinacja i siła wzbudzą podziw w Waszym najbliższym otoczeniu, również wśród tych którzy do tej pory mogli Was nieco lekceważyć. Niestety mogą pojawić się zatargi z sąsiadami, z którymi do tej pory nie było Wam po drodze. Szczęśliwie, finalnie wyjdzie na Wasze, bowiem siłą argumentów przekonacie ich do swoich racji. Skorpiony będące już rodzicami, mogą liczyć na ich pomoc. Przebywanie z nimi będzie dla Was mocno kojące i pozwoli Wam zapomnieć o troskach dnia codziennego. W czasie w którym będziecie się z nimi bawić, mogą pojawić się nowe pomysły jak rozwiązać niejeden problem, który Was trapi.

 

Życie zawodowe

Od 15 do 25 kwietnia Skorpiony staną się wulkanem energii i bardzo wymagającym współpracownikiem. Nie będziecie znosić sprzeciwu, lenistwo kogoś z Waszego zespołu będzie dla Was nie do zaakceptowania. Niestety Wasze szybkie tempo pracy, nietypowe metody i pomysły sprawią że lepiej się Wam będzie pracować w pojedynkę niż w zespole. Wasz kwietniowy indywidualizm, nie spowoduje jednak że stracicie swoją wrażliwość na sprawy innych osób, i nadal chętnie będziecie nieść pomoc innym. Finalnie, w pracy w kwietniu nie zapowiadają się jakieś większe zmiany. Raczej wszystko pozostanie bez zmian.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Skorpion Kwiecień

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi