Horoskop Ryby Kwiecień

Horoskop Ryby ♓ – Kwiecień 2018

19.02 – 19.03

Serce

Wolne Ryby ♓ w kwietniu docenią zalety z bycia singlem, przez co ich gotowość do rozpoczęcia nowe związku znacznie się zmniejszy. Jest to informacja istotna dla osób, które starają się o względy Ryb. Nie poddawajcie się i zaczekajcie do maja – wtedy będzie Wam znacznie łatwiej. Ryby będące w związku poczują pełną z niego satysfakcje. Dojdą bowiem do wniosku, że niczego nie warto w nimi zmieniać. Czasami zawiewa w nim lekka nudą, jest daje on stabilność i bezpieczeństwo, które Ryby bardzo cenią. Pod koniec miesiąca Ryby poczują lekki przypływ potrzeby romantyzmu. Ryby będące w związku mogą zorganizować jakąś wspólną eskapadę za miasto, wspólny wieczór tylko we dwoje czy zwyczajny spacer. Ryby będące w stanie wolnym zaczną trochę randkować, ale niczego sobie po tych randkach nie obiecując. Potraktują je raczej jako mile spędzenie wieczoru. Ryby urodzone na przełomie lutego i marca otrzymają szansę na pojednanie ze swoją dawną miłością i wyjaśnienie faktycznych przyczyn ich rozstania.

 

Dom i Otoczenie

Twoje otoczenie znajomych będzie miało na Ryby ogromny wpływ. Dla utrzymania dobrych relacji Ryby zaakceptują dość ekstrawaganckie zachowanie jednego ze swoich najlepszych przyjaciół, nawet wtedy gdy wszyscy  się od tej osoby odwrócą. Ryby pozostaną przy niej z dużą wyrozumiałością i empatią. Dość duże nieoczekiwane wsparcie Ryby otrzymają od swoich sąsiadów. Pomocną rękę podadzą Rybom również osoby na dalszej rodziny – kuzyni i kuzynki. Kwiecień dla Ryb jest czasem, w którym mogą się czuć jakby cały świat się kręcił wokół nich. W tym miesiącu odbudują poczucie, że nie są same na tym świecie i w sytuacji pojawienia się kłopotów mają na kogo liczyć. Ryby mające już dorosłe dzieci, z którymi ostatnio się posprzeczały mogą liczyć na pojednanie i zrozumienie przez nie Waszego punktu widzenia.

 

Życie Zawodowe

Ryby w życiu zawodowym poczują że kwiecień to ich miesiąc. Wasze ambicje znacznie wzrosną, czemu pomagać będzie to, że łatwiej niż zwykle poradzicie sobie z trudnymi wyzwaniami. Mimo iż możecie odczuwać, że nie macie siły przebicia w swojej firmie, okaże się że z waszym zdaniem liczy się nie tylko Wasz szef, ale również szef szefów. Sukcesom w pracy pomaga Rybom Lew, który niemal przekazuje swoją energię do Ryb. Niestety może okazać się że Wasze stosunki ze współpracownikami ulegną pogorszeniu – niestety jest to częsty przypadek, który pojawia się w odniesieniu do osób które właśnie awansowały. Dużym pocieszeniem po godzinach pracy w którym dawni przyjaciele mogą zacząć Was omijać, okaże się pasek wypłaty. W kwietniu możecie bowiem liczyć na znaczny przypływ gotówki na Wasze konto.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Ryby Kwiecień

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi