Horoskop Rak Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Rak Kwiecień

Horoskop Rak ♋ – Kwiecień 2018

22.06 – 22.07

Serce

Samotne Raki ♋ mogą liczyć na powodzenie. Jeśli od dawna masz kogoś na oku, teraz będzie najlepszy moment na atak. Spróbuj umówić się z ukochanym od razu po Wielkanocy. Oboje będziecie wtedy naładowani pozytywną energią. Z chęcią spędzicie razem dłuższy czas. Możesz być spokojny Raku, nikt nie będzie Cię zwodził. Nie musisz obawiać się odrzucenia i nieszczerych uczuć. Połowa kwietnia to dobry moment na rozpoczęcie związku. Raki w długoletnich relacjach mogą spodziewać się niespodziewanego obrotu spraw. Być może dojdzie do zaręczyn albo partner zgotuje Ci jakąś nietuzinkowa niespodziankę. Cokolwiek się stanie, będziesz zadowolony. Raki, które nieco gorzej czują się w związku, powinny zrobić rachunek sumienia i zastanowić się, kto jest winny tej grobowej atmosferze. Warto przeanalizować potrzeby swoje i drugiej połówki. Jeśli wciąż macie ze sobą wiele wspólnego, walczcie o Waszą relację. W innym wypadku nie żałuj rozstania. Najlepszy czas na podejmowanie tego typu decyzji to 13, 18 i 26 kwietnia.

 

Dom i otoczenie

W każdej rodzinie jest jakaś czarna owca. Nie zawsze jednak bliscy się na niej poznają. Ty poznałeś się na tej osobie już dawno. Teraz znowu da o sobie znać. nie przejmuj się tym jednak i nie daj się sprowokować. Jeśli utrzymasz nerwy na wodzy, szydło wyjdzie z worka i wszyscy przekonają się z kim maja do czynienia. Jeżeli jednak nie powstrzymasz emocji, cała sytuacja obróci się przeciwko Tobie. Raki posiadające dzieci mogą mieć drobne kłopoty ze swoimi pociechami. Spowodowane może to być niepowodzeniami w szkole czy zawodem miłosnym. Nie graj roli złego policjanta. Staraj się słuchać i udzielać dobrych rad. Niektóre dzieci Raków nie będą potrzebowały pomocy rodziców. Same najlepiej poradzą sobie ze swoimi kłopotami. W przyjaźniach będzie Ci się układać znakomicie. Szczególnie Raki urodzone w lipcu przekonają się o sile przyjacielskich więzi. Być może będziesz potrzebować rady w trudnej rodzinnej sytuacji lub po prostu rąk do pomocy przy remoncie czy przeprowadzce.

 

Życie zawodowe

Od 4 do 7 kwietnia rysuje się przed Tobą czas wspaniałych możliwości. Po Świętach będziesz pełen energii. Być może zainicjujesz nowe przedsięwzięcie, które będzie miało spore znaczenie dla Twojej kariery zawodowej. Szczególnie Raki urodzone 22 czerwca i 22 lipca będą miały nosa do biznesu. Pamiętaj też, by stale podnosić kwalifikacje. To pomoże Ci w osiąganiu kolejnych szczebli w karierze. Niemniej w pracy trochę będzie się działo. Nie lekceważ rad kolegów po fachu, mogą być bardzo cenne. Byk złoży Ci ciekawą propozycję. Zanim jednak odpowiesz, dwa razy się zastanów. Jeśli ubijać interesy, to przede wszystkim z Koziorożcami. Unikaj z kolei osób spod znaku Raka, które mogą wpędzić Cię w kłopoty finansowe. A te na razie wyglądają całkiem dobrze. W tym miesiącu możesz pozwolić sobie na zakupowe szaleństwa. W połowie miesiąca u niektórych Raków szykuje się przypływ gotówki. Spróbuj zagrać na loterii.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Rak Kwiecień

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi