Horoskop Panna Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Panna Kwiecień

Horoskop Panna ♍ – Kwiecień 2018

23.08 – 22.09

Serce

Panny ♍ będące w związku, po 5 kwietnia zaczną bardziej się jemu przyglądać, co wynika z wpływu Wenus która zaczęła w tym miesiącu silniej oddziaływać na Panny. Jeśli okaże się że coś w związku zaczęło szwankować, Panny zaczną strać się to naprawić, co przyniesie bardzo pozytywne rezultaty. Swoimi pomysłami i staraniami niejednokrotnie zaskoczycie partnera lub partnerkę. Warto jednak zachować umiar i nie zasypywać swojej drugiej połówki prezentami czy zbyt dużą liczbą pomysłów na spędzenie razem wieczoru w nietypowy sposób. Zwyczajnie nikt w kwietniu  może nie nadążyć za Wami. Kwiecień to miesiąc w którym nie będzie czasu na monotonie czy nudę. Wasz związek przeżyje ponowny rozkwit Waszej wspólnej miłości. Istotne jest jednak by obie strony się starały o siebie wzajemnie. Panny pozostające samotne, warto by w kwietniu zaczęły bardziej poważnie podchodzić do nowych znajomości. Nie oznacza to, by od razu robiły sobie wielkie nadzieje po pierwszym czy drugim spotkaniu, ale niech nie przekreślają nowopoznanej osoby już na wstępie. Przekonacie się, że ktoś z pozoru mało atrakcyjny, jest bardzo interesującą osobą.

 

Dom i Otoczenie

Jowisz w znaku Raka sprawi, że Wasza bezwarunkowa tolerancja wobec Waszych przyjaciół może być w dłuższym okresie dla Was szkodliwa. Osoby nieodpowiedzialne wykorzystają to, że mogą sobie w stosunku do Was na wiele pozwolić. Wasza ofiarność i chęć pomocy, zabierze Wam bowiem wiele Waszego czasu, którego siłą rzeczy nie poświęcicie Waszej najbliższej rodzinie. A może okazać się, że właśnie ktoś z rodziny potrzebuje Waszej pomocy, a nie jakiś dalszy znajomy. Panny będące rodzicami warto by więcej niż zwykle uwagi poświęciły swoim pociechom. Prawdopodobnie mają one jakiś kłopot, który warto byście rozwiązali razem. Może okazać się też że któreś z Twoich dzieci odkryło nowy talent w rozwoju którego potrzebują Waszego wsparcia. Panny mające dorosłe dzieci mogą zostać zaskoczone tym, że dzieci poczuły się na tyle dorosłe, że wyrażą chęć wyprowadzenia się z domu.

 

Życie Zawodowe

W pierwszych dniach miesiąca Wasze relacje z kolegami i koleżankami z pracy znacznie się poprawią. Wszelkie sprawy załatwisz wtedy bez większych perturbacji. Wasz spryt i elokwencja w połączeniu ze świetnymi pomysłami sprawi, że znajdziecie rozwiązanie każdego problemu. Wasze sukcesy w pracy, które zauważy nie tylko przełożony ale również zarząd, nie są sprawą przypadku, lecz Waszej długiej i ciężkiej pracy. Panny mogą liczyć na jakiś awans. Pamiętajcie jednak, że nie jest on przypadkowy – bardzo ciężką pracą i oddaniem firmie zasłużyłaś sobie Panno na niego. Nie jesteście bowiem ludźmi którzy idą na łatwiznę i czekają na szczęśliwy traf który wykorzystają do awansu.  W kwestii finansowej, starajcie się planować wszystkie wydatki, by nie okazało się, że miesiąc zamkniecie na znacznym minusie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Panna Kwiecień

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi