Horoskop Lew Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Lew Kwiecień

 

Horoskop Lew ♌ – Kwiecień 2018

23.07 – 22.08

Serce

Druga połówka kwietnia to najlepszy czas na miłość w tym miesiącu. Wszystko za sprawą Wenus. Warto nie wdawać się w pierwszej połowie miesiąca w żadne romanse, bowiem mogą one spowodować drogi Lwie , że przegapisz prawdziwą miłość. W kwietniu mogą spotkać Lwa liczne rozczarowania, jeśli tylko będzie próbował budować związek opierając się na chwilowych zrywach zauroczenia.

Lwy będące w stałych związkach, mogą liczyć na wiele miłych niespodzianek. W ich związku zawita wiele ciepła i poczucie stabilności. Lwy które w ostatnim czasie zrobiły jakieś błędy w odniesieniu do swojego partnera będą miały świetny czas na ich naprawienie. Uczucie między Lwem a jego drugą połówką ma szansę na odrodzenie, nawet do tak silnego poziomu jak na samym początku Waszej wspólne drogi.

 

Dom i Otoczenie

W Waszym domu, czeka na Was wiele ciepła i serdecznej atmosfery, która bardzo pozytywnie odbije się na Wasze postrzeganie świata. Może liczyć na pełne wsparcie swoich najbliższych. Nie będzie bowiem w tym miesiącu żadnej sprawy z którą będziesz musiał borykać się sam. Chyba że to będzie Twój wybór. Lwy będące rodzicami dzieci z którymi miałyście do tej pory jakieś kłopoty wychowawcze znajdą sposób jak przemówić swoim pociechom do rozumu. A i one zrozumieją Twój punkt widzenia. Jeśli jest ktoś chory w Twojej rodzinie, możecie liczyć na informacje, iż wraca ona do zdrowia. W kwestii przyjaciół, to możecie liczyć na wyśmienite relacje. Czekają Was liczne spotkania po których naładujecie swoje baterie pozytywną energią. Jest szansa na spotkanie lub zacieśnienie znajomości z kimś, kto w przyszłości wyciągnie do Was pomocną dłoń. Jeśli jesteś Lwem, który wije swoje gniazdko, możesz liczyć na bardzo pozytywną informację. Może deweloper budujący Twoje mieszkanie zadzwoni z informacją o zakończeniu inwestycji.

 

Życie Zawodowe

W pracy osiągniesz wiele sukcesów i to z zawrotną prędkością. W ostatniej dekadzie miesiąca bez trudu postawisz na swoim. Nikt bowiem nie będzie przeciwstawiał się Twoim decyzjom. Jest to bardzo dobry czas na wdrażanie w Twojej organizacji nowych rozwiązań. Warto pomyśleć nad poszerzeniem zakresu swoich kompetencji i obowiązków. Może jest szansa byś zaczął uczestniczyć w jakimś nowym projekcie? Wszystkie bowiem inicjatywy których się podejmiesz przyniosą podziw Twoich współpracowników. Niestety w kwietniu Lwy łatwo będą ulegać kaprysom, zniechęceniu czy apatii które to mogą zniweczyć jego dotychczasowe osiągniecia. Dlatego warto zwrócić na nie uwagę i im przeciwdziałać zawczasu. Lwy starające się o kredyt lub finansowanie swojej działalności gospodarczej mogą liczyć na jego otrzymanie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Lew Kwiecień

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi