Horoskop Koziorożec Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Koziorożec Kwiecień

Horoskop Koziorożec ♑ – Kwiecień 2018

22.12 – 19.01

 

Serce

Gdy do Twojego życia zapuka miłość, samotne Koziorożce ♑ przywitają ją z otwartymi ramionami. Jednak jeśli okaże się, że nie jest to ten jedyna lub ta jedyna, nie będziecie zbytnio rozpaczać, dzięki  wpływom Byka, który od 23 kwietnia pomoże Wam zachować dobry nastrój. Będziecie  optymistycznie patrzeć w przyszłość, więc rozstanie potraktujecie z dużą dozą stoicyzmu i nikt nie będzie musiał Wam mówić że idealna połówka czeka na Was. Koziorożce od dawne będące w związkach mogą liczyć na to, że od nowa zabłyśnie w nim iskra miłości, która w ostatnim czasie mogła lekko przygasnąć. To wszystko stanie się za sprawą Wenus, przyczynia się do powstania ładu i harmonii w stałych związkach. Koziorożce w związkach mogą docenić fakt, że Wasz partner lub partnerka potrafią Was zrozumieć jak nikt inny na świecie. Horoskop sugeruje trochę porozpieszczać partnera lub partnerkę, a druga połówka odpłaci się Wam tym miłymi niespodziankami na koniec miesiąca.

 

Dom i Otoczenie

Niestety horoskop na kwiecień, pokazuje że nastąpi osłabienie kontaktów z niektórymi znajomymi. Wpływ Saturna na Was, pokaże Wam, że relacja jaką mieliście, nie jest już taka sama. Co więcej nie macie już zbyt wielu tematów do rozmów. Koziorożce odetną się też od osób, które mocno absorbowały ich cenny czas nie dając nic w zamian. Prawdziwi przyjaciele pomogą Wam trzeźwo spojrzeć na świat i odnaleźć najlepszą drogę postępowania. Z sąsiadami, mimo różnic zdań, domówicie się bez najmniejszych kłopotów. Trudniej będzie znaleźć nić porozumienia z najbliższymi z Twojej rodziny. Uran może sprawić, że nie ominą Was gwałtowne awantury w domu kończące się trzaskaniem drzwiami. Koziorożce, które są już rodzicami, ważne by więcej rozmawiały ze swoimi pociechami. Mają one bowiem pewne kłopoty z którymi tak łatwo się nie podzielą. Potrzebować mogą nieco więcej czasu zanim powiedzą co im doskwiera.

 

Życie Zawodowe

Do 5 kwietnia macie szansę kupić sobie coś, o czym od dawna marzyliście po mocno okazyjnej cenie. Koziorożce, w szczególności Panie, w kwietniu swoje pieniądze będą wydawać najchętniej na rzeczy luksusowe. Ciężko będzie im nie skorzystać z promocji na jakieś ładne ciuchy. Panowie za to będą mocno zainspirowani zakupem sobie jakiegoś gadżetu, który nie zawsze jest im aż tak potrzebny. W pracy może pojawić się nieco zamieszania, jednak już od 16 kwietnia wszystko wróci do normy. Koziorożce które zmieniły pracę lub zakres obowiązków mogą liczyć na pojawienie się dobrej duszyczki która się Wami zaopiekuje i pomoże przejść przez pierwszy okres klimatyzacji w nowym miejscu lub na nowym stanowisku.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Koziorożec Kwiecień

 

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi