Horoskop Byk Kwiecień

Horoskop Byk ♉ – Kwiecień 2018

24.04 – 20.05  

 

Serce

Samotne Byki ♉ zapragną uczucia na poważnie. Nie dla Ciebie flirty, randki w ciemno czy związki „na próbę”. Przelotne zauroczenia nie będą Cię interesować. Jeśli zakochasz się w tym miesiącu, to na zabój, całkowicie na poważnie. Łatwo nie odpuścisz i będziesz walczyć jak lew, by potencjalny partner zwrócił na Ciebie uwagę. Swoją przyszłą drugą połówkę ujmiesz właśnie wytrwałością. Te Byki, które w kwietniu nie spotkają nikogo wartego uwagi, nie muszą się martwić. Na Ciebie też przyjdzie czas. Ci, którzy żyją w związkach, bardziej niż na romantyzm postawią w kwietniu na wspólne rozmowy i spędzanie czasu razem. Sprzyjał temu będzie czas Świąt Wielkanocnych. Lekkie zawirowania mogą pojawić się w drugiej dekadzie miesiąca. W tym czasie nie przesadzaj z nakładaniem obowiązków na ukochaną osobę. Nie wymagaj, by była na każde Twoje zawołanie. Nie staraj się całkowicie podporządkować sobie partnera. To ani Tobie, ani drugiej połówce nie przyniesie nic dobrego. Szczególnie uważać na to co robią i mówią powinny Byki będące w związkach z Rakiem. Nie zadzieraj z nim, bo nie będzie miło.

 

Dom i otoczenie

Kontakty z najbliższymi nie będą teraz zbyt udane. Konflikt z rodzicami lub rodzeństwem może zamienić się w istną batalię. Uważaj zatem co i jak komunikujesz rodzinie, bo afera może objąć także dalszych krewnych. A po co wywlekać brudy na światło dzienne. Na szczęście wiele zrozumienia znajdziesz wśród znajomych. Usłyszysz od nich wiele słów wsparcia i dobrych rad. Słuchaj się ich, bo dobrze Ci poradzą. To właśnie przyjaciele podsuną Ci właściwe rozwiązania. Szczególnie słuchaj się osób spod znaku Panny – dobrze Ci doradzą. Murem staną za Toba także urodzeni w znaku Koziorożca. Byki oczekujące wielkich zmian, mogą się szykować. Gwiazdy będą sprzyjać przeprowadzkom, inwestycjom i remontom. W ostatniej dekadzie kwietnia, przede wszystkim Byki starszej daty, powinny uważać na zdrowie. Byle przeziębienie może przykuć Cię do łóżka na wiele dni. Dokuczyć Ci mogą też przemęczenie i mniejsza odporność na stres. Ostatnie dni kwietnia przyniosą Ci też lekkie poirytowanie w sprawach rodzinnych. Ktoś usilnie będzie próbować postawić na swoim.

 

Życie zawodowe

W sprawach zawodowych będzie Ci się wiodło. Swoją oryginalnością i wytrwałością zwrócisz na siebie uwagę w firmie. Przyniesie Ci to w najbliższym czasie określone profity. Na pewno nie popadniesz teraz w rutynę. Robota dosłownie zacznie Ci się palić w rękach. Przygotuj się, bo będziesz jej mieć teraz coraz więcej. Na szczęście nie będziesz czuć się przytłoczony nawałem obowiązku Poradzisz sobie ze wszystkim śpiewająco. Byki, które myślą o zmianie pracy, powinny kuć żelazo póki gorące. Odpowiednia oferta może pojawić się już w drugiej dekadzie kwietnia. Osoby prowadzące własną działalność, mogą śmiało myśleć o rozszerzaniu biznesu. Jeśli planowałeś rekrutację, wstrzymaj się do 23 kwietnia. Po tym czasie przyciągniesz do siebie wartościowych ludzi. Wszystkie Byki mają szansę na ustabilizowanie sytuacji materialnej. Wszystko zależy jednak od tego, czy dobrze zaplanujesz wszystkie wydatki. Nie szalej z zakupami. Warto teraz trochę przyoszczędzić, by w kolejnych miesiącach cieszyć się sporą kwotą na koncie. Pieniądze przydadzą się na przyjemności, których nie zabraknie Ci w kolejnych miesiącach. Pozwól, aby w kwietniu rozsądek wziął górę nad zachciankami. Nie będziesz żałować.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Byk Kwiecień

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi