Horoskop Bliźnięta Kwiecień

Strona główna » Horoskop Kwiecień » Horoskop Bliźnięta Kwiecień

 

Horoskop Bliźnięta ♊ – Kwiecień 2018

21.05 – 21.06

Serce

W uczuciach Bliźniętom będzie się w tym miesiącu wiodło całkiem dobrze. Samotni mogą liczyć na ciekawe znajomości i sporo randek. Jeśli w Twoim otoczeniu jest osoba, która od dawna zabiega o twoje względy, daj jej szansę. Możesz się pozytywnie zaskoczyć. Być może macie więcej wspólnego niż myślałeś i między Wami zaiskrzy. Na randkowanie decyduj się przede wszystkim w drugiej i trzeciej dekadzie kwietnia. Pierwsze dni tego miesiąca będą raczej przeznaczone dla rodziny i świątecznych spotkań. W stałych związkach nie zawsze będzie kolorowo. Nie obstawaj uparcie przy swoim. Być może zwyczajnie nie masz racji, a Twój upór poirytuje partnera. Szczególnie młodsze Bliźnięta powinny wystrzegać się butności i myślenia wyłącznie o sobie. W związku ważny jest kompromis i dbanie o potrzeby ukochanej osoby. Jeśli w porę tego nie zrozumiesz, Twoja druga połówka poczuje się nie doceniona i niepotrzebna. Bliźnięta urodzone pod koniec maja dodatkowo muszą uważać na osoby w otoczeniu partnera. Wśród jego znajomych jest ktoś, kto być może czeka na gorsze dni w Waszym związku.

 

Dom i otoczenie

Kwiecień będzie trudnym miesiącem dla Bliźniąt-rodziców. Ci, którzy dopiero wchodzą w taką rolę, będą starać się udowodnić wszystkim wokół, że są idealnymi rodzicami i nie potrzebują niczyjej pomocy. Wiele Bliźniąt uzna, że nie potrzebuje niczyich złotych rad. Takie postępowanie może jednak obrócić się przeciwko Tobie. Jeśli z kolei masz już starsze dzieci, teraz złapiesz z nimi wyjątkowo dobry kontakt. Być może trzeba będzie pomóc im w lekcjach czy podjęciu decyzji o karierze zawodowej. Nie zamykaj się także na rozmowy o miłosnych rozterkach. Dzieci będą Ci wdzięczne za długie rozmowy pełne zrozumienia i dobrych rad. Nie próbuj jednak narzucać im swojego zdania. To może pogorszyć Wasze relacje. Może się zdarzyć, że Dotą bliskie Twemu sercu osoby odsuną się od Ciebie. Bardzo Cię to zasmuci. Pamiętaj, że prawdziwi przyjaciele będą trwać przy Tobie w każdej sytuacji. Nie żałuj znajomości z tymi, którzy przypominali sobie o Tobie tylko w gorszych chwilach. Bliźnięta, które czują przewlekłe przemęczenie, powinny pomyśleć o dłuższym wypoczynku. Spróbuj też przeprosić się z poranną gimnastyką czy wieczornymi spacerami. Pogoda będzie sprzyjać, a Twoje ciało i duch będą zachwycone.

 

Życie zawodowe

Pomiędzy 12 a 15 kwietnia otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Niektóre Bliźnięta, szczególnie te zmęczone dotychczasową pracą, poczują wiatr w żaglach i zapragną zmian. Będzie to najlepszy moment na szukanie nowego zajęcia czy wcielanie w życie własnych pomysłów na biznes. Jeśli teraz nie zdecydujesz się na ten krok, kolejna okazja może długo się nie zdarzyć. Pozostałe Bliźnięta czeka natłok obowiązków. Nie licz na przychylne oko szefa. Niezależnie od Twojego stanowiska, będą teraz od Ciebie sporo wymagać. Z kolei najbliżsi współpracownicy mogą wyczekiwać czy powinie Ci się noga. Bądź szczególnie czujny w dniach 17-21 kwietnia. Nie będzie to dobry moment na dokonywanie ważnych decyzji. Nawet jeśli będziesz działał w dobrej wierze, wszystko może obrócić się przeciw Tobie. Być może źle ocenisz sytuacje bądź osobę. W tych dniach nie angażuj się też w sprawy prywatne kolegów z pracy. Tylko namieszasz i narobisz sobie kłopotów. Bliźnięta kontynuujące naukę mają teraz dość luźny czas. Nie odpuszczaj jednak i rób dalsze postępy. Zdobyta wiedza przyda Ci się niebawem w życiu zawodowym.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.03.2018

Kategoria.: Horoskop Bliźnięta Kwiecień

4.5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi