Horoskop Koziorożec ♑

Strona główna » Horoskop Koziorożec ♑

Horoskop Koziorożec ♑ – Czerwiec 2018

22.12 – 19.01

 

Niestety możecie liczyć na drobne kłopoty zarówno z otoczeniem jak i w kwestiach finansowych. W drugiej połówce miesiąca sprawy zaczną się poprawiać, ale będziecie musieli włożyć nieco wysiłku w to by wszystko zaczęło się układać po Waszej myśli. W pracy możesz liczyć na przypływ obowiązków, które mogą ciążyć również na Twoim życiu prywatnym. Niemniej staraj się wykonywać powierzone Tobie zadania ze znaną Tobie starannością i dokładnością. Unikajcie też o ile to możliwe spięć z otoczeniem. Nie wyjdą one Wam na dobre.

 

Serce

Koziorożce mogą w tym miesiącu liczyć na liczne grono adoratorek co może przyprawić Was o ból głowy. Sytuacja ta jest wynikiem wpływu Wenus która wyjątkowo przychylnie patrzy na Panów spod znaku Koziorożca.  Dodatkowo będzie Wam dużo łatwiej nawiązywać kontakty towarzyskie a w nowych środowiskach niemal od razu zostaniecie zaakceptowani i polubieni. Koziorożce w związkach – no cóż tu możecie liczyć na rozkwit Waszych uczuć niezależnie od tego czy związek jest sformalizowany czy nie.

 

Dom i Otoczenie

Jest to świetny czas żeby pomyśleć o jakimś wypadzie. Wasze stosunki z najbliższymi będą układać się wyśmienicie co jest przeciwwagą slaby relacji w życiu zawodowym. Do wypadu horoskop zachęca tym bardziej, że pozwoli on Wam się zrelaksować bowiem podczas niego czeka Was bardzo dużo miłych sytuacji i dowodów sympatii osób z którymi będziesz spędzał ten czas. Może okazać się że zatęsknicie za kimś kogo dawno nie wiedzieliście. Warto poddać się sentymentalnym nastrojom i odwiedzić tą osobę. Z tego spotkania wyniesiecie bardzo dużo interesujących przemyśleń i ciekawego doświadczenia. Warto pomyśleć o tym, by pogodzić się z kimś z kim od dawna nie masz kontaktu bowiem zawiodłeś się na nim. Nie utrzymujcie długo animozji do tej osoby. Obie bowiem myślicie o tym co Was poróżniło.

 

Życie Zawodowe

W kwestiach finansowych nie liczcie na jakiś nagły przypływ gotówki. Będzie to miesiąc w którym wystarczy Wam środków na Wasze potrzeby w tym potrzeby wyjazdowo towarzyskie ale o odłożeniu gotówki możecie zapomnieć. Szczęśliwie nie zostaniecie zaskoczeni żadnymi nagłymi wydatkami. W pracy czeka Was ogrom dodatkowej pracy, której będziecie musieli się w pełni poświęcić. Okaże się z czasem że nowe zadania są znacznie bardziej czasochłonne niż wydawało się to na początku. Jednocześnie ktoś będzie Wam źle życzył i zamiast Wam pomóc, może podłożyć Wam nogę. Warto byście polegali na sobie i na swoich umiejętnościach – one Was nie zawiodą. Jeśli obecna praca nie daje Wam wystarczająco dużo satysfakcji, jest to dobry czas żeby pomyśleć o jakiejś zmianie. Jest duża szansa na otrzymanie ciekawej propozycji zawodowej. Pod koniec czerwca unikajcie podejmowania decyzji w ramach Waszych obowiązków – Wasza intuicja w tym okresie może Was bowiem zawieść.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Koziorożec

 

4.85/5 (149)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi