Horoskop Koziorożec Wrzesień

Koziorożec

22.12-19.01

 

Serce

Koziorożce w związkach małżeńskich powinny przygotować się na małe perturbacje w związku. Będzie to jednak sytuacja przejściowa i szybko uda Ci się wypracować kompromis z partnerem. Niemniej uważaj w pierwszej dekadzie września, bo Twój pracoholizm i perfekcyjność mogą wyprowadzić w końcu Twoją drugą połówkę z równowagi. Druga i trzecia dekada miesiąca będą już szczęśliwe dla wszystkich Koziorożców. Samotni w końcu wezmą sprawy w swoje ręce. Zamiast czekać na pierwszy ruch ze strony kogoś, kto bardzo Ci się podoba, sam przejmiesz inicjatywę. Inne Koziorożce, które jeszcze nie spotkały swojej drugiej połówki, w końcu wyjdą z domu i zaczną poznawać ludzi. Być może nawiążesz też ciekawą znajomość przez Internet. Każda z tych relacji okaże się bardzo wartościowa, choć pewnie nie tak bardzo, by od razu się zakochać. Nie rezygnuj jednak z towarzystwa innych ludzi. Pod koniec miesiąca Koziorożce w parach czeka drugi miesiąc miodowy. Partner zaskoczy Cię swoją deklaracją. Od teraz śmiało możesz snuć plany na przyszłość u boku ukochanej osoby.

 

Dom i otoczenie

Bardzo możliwe, że nie będziesz teraz w nastroju do wychodzenia z domu. Powinieneś jednak wyzbyć się choć na chwilę domatorskich upodobań i umówić się z przyjaciółmi na spotkanie na mieście. Prawdopodobnie uda Ci się w ten sposób nawiązać kilka ciekawych znajomości, które zaowocują silnymi relacjami na długie lata. Takie wyjścia z pewnością pozytywnie naładują Cię energią i optymizmem. W drugiej połowie września spotkania towarzyskie wejdą Ci w krew. Zaprosisz do siebie rodzinę. Staniesz się gospodarzem idealnym. Postarasz się nawet o domowe konfitury czy wypieki. Koziorożce, które posiadają dzieci, będą teraz mieć bardzo mocno na względzie ich edukację. Zaczniesz rozglądać się za dodatkowymi zajęciami, które pozwolą im rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Samotne Koziorożce także pomyślą o edukacji, ale własnej. Prawdopodobnie zapiszesz się na kurs językowy lub taki, który rozwinie Twoje artystyczne umiejętności.

 

Życie zawodowe

Wrzesień będzie sprzyjał Twoim zawodowym ambicjom. Koziorożce urodzone w styczniu mogą liczyć na pozytywne rozwiązanie wszystkich spraw związanych z pracą. Każde podjęte przez Ciebie działanie znajdzie korzystne dla Ciebie zakończenie. Pozostałe Koziorożce muszą uzbroić się w cierpliwość. Praca pójdzie Ci nieco wolniej i może sprawić trochę problemów. Jeśli jednak podejdziesz do wszystkich spraw z otwartym umysłem, nie natrafisz na kłopoty. Uważaj jednak na współpracownikom. Nie każdemu w tym miesiącu los będzie sprzyjał. Ktoś może spróbować przerzucić swoją odpowiedzialność na Ciebie. Czyjaś niekompetencja i lekceważące podejście do obowiązków, może doprowadzić Cię do szału. Pamiętaj jednak, by w takiej sytuacji zachować się profesjonalnie i nie działać pod wpływem emocji. Sprawy finansowe Koziorożców ułożą się po ich myśli. Niektóre postanowią przeznaczyć nadwyżkę gotówki na kursy doszkalające.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi