Horoskop Koziorożec Styczeń

Koziorożec

22.12 – 19.01

Serce

Na początku stycznia Wenus – planeta miłości – nie będzie sprzyjać Koziorożcom. Samotni spod tego znaku bardzo się jednak nie zmartwią, bo nie w głowie im teraz romanse. Będziesz chciał się wyciszyć po nieudanym związku lub nietrafionych znajomościach. Zamarzysz o ciepłej herbacie przed telewizorem. Nieco bardziej towarzyskie Koziorożce z chęcią spotkają się z przyjaciółmi, jednak nie będą skore do dużego imprezowania i poznawania nowych osób. Raczej postawisz na kameralne spotkania, najlepiej u siebie w domu. Koziorożce w parach zaznają spokoju w związku. Partner przestanie robić sceny zazdrości czy mieć Ci za złe, że za mało angażujesz się w Wasz związek. Atmosfera będzie sprzyjać rozmowom i rozwiązywaniu ewentualnych spięć. Jeżeli jesteście pokłóceni, prawdopodobnie pogodzicie się. Nie licz jednak na pojednania rodem z hollywoodzkich filmów romantycznych. Potrzebujecie teraz trochę spokoju, a nawet nudy.

 

Dom i otoczenie

Możesz mieć wrażenie, że w domu wszystko jest na Twojej głowie – od sprzątania, prania i gotowania, po pilnowanie rachunków czy rutynowe remonty i naprawy. Choć może trudno Ci w to uwierzyć, ale już niedługo czeka Cię chwila wytchnienia. Dom się nie zawali, jeśli na chwilę odpuścisz. Odwiedź dawno niewidzianych znajomych czy krewnych, wyjedź gdzieś na weekend albo po prostu usiądź wygodnie w fotelu i obejrzyj ulubiony serial. Koziorożce, którym doskwiera samotność powinny odezwać się do przyjaciół i zaproponować im spotkanie. Nie musicie od razu wędrować od pubu do pubu. Równie dobrze możecie spotkać się w kameralnym gronie na kawę i ciastko. Koziorożce posiadające dzieci niech uzbroją się w cierpliwość. Możesz jej potrzebować szczególnie przy młodszych dzieciach. Energia będzie je rozpierać w przeciwieństwie do Ciebie. Wytłumacz im, że potrzebujesz chwili spokoju. Jeśli nie będziesz dawać sobie z nimi rady, bez skrupułów wyślij ich do dziadków czy innych bliskich krewnych.

 

Życie zawodowe

Szykuj się na sporo pracy od pierwszych dni nowego roku. Na brak zajęć na pewno nie będziesz narzekać. W pewnym momencie możesz mieć ich nawet za dużo. Nie miej oporów, by podzielić się obowiązkami z innymi współpracownikami. Z pomocą przyjdą Ci Byki, z kolei Panny pchną Cię do działania. Koziorożce, które szukają nowej pracy, raczej niech nie liczą na urodzaj ofert w pierwszej i drugiej dekadzie stycznia. Ciekawe propozycje mogą się posypać dopiero pod koniec miesiąca. Jeśli prowadzisz własny biznes, pomyśl o zorganizowaniu wyjazdu integracyjnego dla Twoich pracowników. Dobry humor i umocnione relacje pozytywnie wpłyną na atmosferę w firmie i jej pierwsze sukcesy w tym roku. Koziorożce, które myślą o poszerzeniu swoich kompetencji, niech nie zwlekają z zapisem na kursy doszkalające. Podczas zajęć możesz poznać wiele ciekawych osób, a pozyskane kontakty prawdopodobnie zaowocują w przyszłości w pracy.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi