Horoskop Koziorożec Styczeń 2017

Koziorożec

22.12 – 19.01

W tym miesiącu nie będziesz tolerować osób naruszających Twoje granice. Na takie działania zareagujesz szybko i stanowczo. Po 15 stycznia staniesz się bardziej pewny siebie, odważny i niezłomny. Po koniec miesiąca zapragniesz towarzystwa, imprez i rozmów co skończy się tym że częściej zaczniesz wychodzić do ludzi, którzy przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Co więcej nawet Twoje krytyczne uwagi nikogo nie urażą, bo będziesz umiał przekazać je w sposób uprzejmy i delikatny.  Nie bierz na siebie zbyt wielu spraw. Będziesz musiał bowiem którą porzucić, czego robić nie tak lubisz.

 

Serce

Mimo, iż często lubisz grać pierwsze skrzypce w związku, w tym miesiącu poddasz się bardziej woli partnera i przystaniesz na jego propozycje. Co cię zaskoczy, spodoba się to Tobie, bo w głębi duszy marzysz o tym żeby ktoś zdjął z Ciebie ciężar odpowiedzialności. Samotny Koziororzec, pod koniec miesiąca ma szansę spotkać kogoś interesującego. Pamiętaj jednak że ideałów nie ma i nie doszukuj się wad u tej osoby. Wady ma każdy, Ty też.

 

Dom i Otoczenie

W domu konflikt wisi w powietrzu. Wszystko dzięki Twojej przywódcze n naturze. Uda się jednak jemu zapobiec jeśli oddasz pole do działania swojemu partnerowi i pozwolisz jemu decydować. Tym samym z Ciebie spadnie gro odpowiedzialności co pozwoli się Tobie bardziej wyluzować. Najwięcej się będzie dziać w domach koziorożców urodzonych w dniach 23-27 grudnia oraz 8-13 stycznia. Wtedy to pod koniec miesiąca życie towarzyskie niemal wybuchnie.  Wydarzyć się może coś nieoczekiwanego – okrzyknięty zostaniesz mistrzem ceremonii lub parkietu. Najmocniej towarzystko wspierać Cię będzie osoba, o której miałeś niekorzystne mniemanie – jak się okaże, niesłusznie.

 

Życie zawodowe

Możesz teraz wiele osiągnąć w pracy. Niestety będziesz musiał coś poświęcić żeby osiągnąć zakładany cel. Może to być Twój wolny czas, rezygnacja z innego projektu – ale się to Tobie opłaci. Po koniec miesiąca, możesz stanąć przed sytuacją w której  będziesz zmuszony do opowiedzenia się po którejś z waśnionych stron konfliktu. Mimo iż zwykle masz już wyrobione zdanie, tym razem nie będziesz wiedział co zrobić. Warto poradzić się kogoś, kto ma większe od Ciebie doświadczenie i wiedzę. Finansowo, acz powoli zaczniesz wychodzić na prosta. Może nawet uda się coś odłożyć?.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi