Horoskop Koziorożec Sierpień

Koziorożec

22.12 – 19.01

 

W tym miesiącu wiele Koziorożców podejmie finansowe decyzje które będą dotycz ich lub kogoś kto przyjdzie prosić o radę. Otrzymasz również propozycje dodatkowego zarobku. Niemniej nie będzie to miesiąc tylko wytężonej pracy. Koziorożce wyjadą na urlop podczas którego zbiorą swoje myśli i zregenerują siły. Wyjazdy nie będą należeć tylko to tych z kategorii plaża lub hamak, ale miejsce które prawdopodobnie już wybraliście, o ile jedziecie poza znaną Wam działkę, może pochwalić się bogatą ofertą turystyczną. Dlatego zwiedzane zabytki nie powinny Was rozczarować. Od tego sierpnia poczujecie znaczną ulgę. Wasze kontakty z ludźmi potrafiły być trudne, mogłyście mieć też kłopoty finansowe i problemy natury prawnej. Wszystko powinno przeminąć, a odpoczynek w sierpniowym słońcu pozwoli Wam zregenerować siły. Po okresie wypoczynku Koziorożce będą mogły skupić się na zapewnieniu sobie polepszenia sytuacji finansowej co powinno się udać biorąc pod uwagę Wasze zdolności analityczne. Więcej niż zwykle poświęcicie uwagi swojemu partnerowi, który nie będzie Wam dłużny.

 

Serce

Początek sierpnia to znakomity okres na spędzenia wolnego czasu w towarzystwie swojego partnera / partnerki. Zaplanuj romantyczny wyjazd za miasto lub do innego miasta. Koziorożce urodzone w ostatnich dniach swojego znaku, w pierwszych dniach sierpnia, będące w związku rozwiążą drażliwy problem który zakłócał spokój w Waszym związku. Zadbajcie tylko o dyplomatyczną próbę rozwiązania tego węzła gordyjskiego. Dojrzałe Koziorożce, które dopiero co poznały swoją drugą połówkę mogą natknąć się na problem, które będą trudniejsze do rozwiązania. Wasz partner lub partnera w Waszej opinii może zbytnio poświęcać się pracy zawodowej. Jeśli zależy Wam na związku warto nieco odpuścić. Pamiętajcie że Wasza wybranka lub wybranek dopiero co wszedł w nowy związek i zanim poświęci się niemu bez reszty potrzebuje nico więcej od Was czasu. Od 23 sierpnia w domach Koziorożców zapanuje niemal sielanka. Druga połówka zacznie Was doceniać bardziej niż byście się tego spodziewali, co może wynikać z Waszych romantycznych przedsięwzięć z początku sierpnia. Niemniej warto byście ten okres pielęgnowali jak najdłużej. Młode Koziorożce z początkiem sierpnia zderzą się z sercowymi dylematami. Polegać one będą na wątpliwościach czy osoba z którą się chcecie związać jest faktycznie odpowiednia na dłuższą relację czy nawet na całe życie. Jeśli druga połówka ma przed sobą jakiś dłuższy wyjazd, to zaczniecie się zastanawiać czy Wasz związek to przetrwa. Przed finalnymi decyzjami wstrzymajcie się do momentu aż zawita na nieboskłonie sierpniowym czas Panny. Wtedy to możecie dostrzec coś co podpowie Wam rozwiązanie tej skomplikowanej sytuacji lub udowodni że Wasz związek ma szansę przetrwać lub nie po dłuższym Waszym rozstaniu.

 

Dom i Otoczenie

W tym miesiącu wiele osób powierzy Wam swoje sekrety lub przyjdzie po rady inwestycyjne co mają zrobić. Niektóre Koziorożce będą się bawić częściej niż zwykle na różnego rodzaju dyskotekach lub koncertach w gronie swoich znajomych. Sierpień może też być dla wieli Koziorożców okresem zmożonej aktywności sportowej podczas której poznacie nowe osoby w grupie, w której zaczniecie ćwiczyć. Rodzina i Wasz dom mimo wzmożonej aktywności nie pozostaną Wam obojętne. Może zaplanujecie jakieś zmiany w domu za namową drugiej połówki? Ale to jak nastąpi to w drugiej połowie miesiąca, po tym jak w otoczeniu swojej rodziny powrócisz z wyjazdu.

 

Życie zawodowe

Finanse u wszystkich Koziorożców w sierpniu zapowiadają się pozytywne. Jednak jeśli pracujesz w zawodzie księgowego, maklera czy ubezpieczyciela sierpień będzie dla Ciebie wyjątkowo korzystny. Nie tylko możesz liczyć na przypływ gotówki, ale firma w której pracujesz może dzięki Tobie osiągnąć znaczy zysk co nie zostanie obojętne i pozyskasz uznacie w oczach swojego szefa. Jeśli wspomniane uznanie zakończy się awansem, to licz się z tym że nowe stanowisko to bardzo duży poziom stresu z którym niekoniecznie możesz sobie poradzić w dłuższej perspektywie. Pytanie czy podwyżka która idzie z awansem warta jest koniecznością radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami. Dlatego zastanów się czy nie wolałbyś pieniężnej gratyfikacji. Koziorożce urodzone w dniach grudnia mogą liczyć na nowe oferty pracy. Nie wszystkie okażą się tak wartościowe jakby wynikało to z pierwszego wrażenia. Niemniej ważne by Koziorożce pracujące z klientami, podpisujące umowy by dopilnowały szczególnej staranności w tym co robią. Jest bowiem duża szansa na spotkanie w gronie klientów, i to już gronie zaufanych klientów, osoby która będzie chciała wprowadzić Ciebie w błąd. Lepiej byś w tym momencie była / była bardziej asertywna. Wymóg Twojej firmy jest wymogiem któremu musisz się podporządkować. Koniec sierpnia to czas w którym możesz stanąć przed koniecznością częstszych wyjazdów służbowych lub zmaganiem się z biurokracją. Biurokratyczny charakter może okazać się dla Ciebie w tym miesiącu ciężki do przebrnięcia. Możesz się z nim spotkać w firmie lub urzędzie.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi