Horoskop Koziorożec Październik

Koziorożec

22.12-19.01

 

Serce

Aura będzie sprzyjać przemyśleniom. Powrócą obrazy z przeszłości. Wrócą wspomnienia związków sprzed wielu lat. Zanim jednak postanowisz przejrzeć profile swoich byłych partnerów w mediach społecznościowych albo wpadniesz na pomysł, by złapać za telefon, przypomnij sobie dlaczego już razem nie jesteście. Dwa razy nie wchodzi się przecież do tej samej rzeki. Koziorożce w stałych związkach także bliżej przyjrzą się swoim relacjom z partnerem. Gdybanie o wyborach z przeszłości nie wyjdzie Ci na dobre. Zostaw to co było i patrz z optymizmem w przyszłość. Postaraj się, by było Wam dobrze teraz i w kolejnych latach.

 

Dom i otoczenie

Czekają Cię spore zmiany. Nie patrz jednak na nie sceptycznie. Wszystko z czasem ewoluuje, ale to nie znaczy, że będzie Ci gorzej. Doceniaj przełomy i zwroty w swoim życiu. Nic nie dzieje się przecież bez przyczyny. Tak czy siak Twoja sytuacja rodzinna będzie od tej pory inna i musisz się do niej przystosować. Odnalezienie się w nowej rzeczywistości zajmie Ci nieco czasu, ale w końcu przywykniesz. Oparcie znajdziesz wśród przyjaciół, którzy nie pozwolą Ci się nudzić. Czeka Cię kilka dni wolnego w górach. Tam na nowo odnajdziesz siebie i podładujesz baterie przed zbliżającą się zimą.

 

Życie zawodowe

Szykuj się na nawał obowiązków i przynajmniej kilka dni w pracy po godzinach. Nie przejmuj się jednak, bo jak zwykle dasz sobie ze wszystkim radę. Kto jak nie Ty? Jeśli jednak uznasz, że potrzebujesz pomocy, nie bój się poprosić o pomoc. Wykorzystaj swoje atuty. Twoja sumienność, rzetelność i pomysłowość zostaną nagrodzone. Spodziewaj się premii a nawet awansu. Możesz mieć jednak dylemat czy przyjąć nową posadę. W tym samym czasie otrzymasz propozycję lepszej pracy. Od Ciebie będzie zależeć na co się zdecydujesz. Nie musisz się jednak martwić. Planety Ci sprzyjają.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi