Horoskop Koziorożec Marzec 2017

Koziorożec

22.12-19.01

 

Serce

Koziorożce w związkach zaczną bacznie przyglądać się partnerowi i analizować łączącą Was relację. Możesz stać się bardziej żądaniowy wobec swojej drugiej połówki. Szczególnie młodsze Koziorożce zaczną stawiać partnerowi wygórowane wymagania. Jeśli Wasz związek nie jest silnie ugruntowany, być może nie przetrwacie tej próby. Może skończyć się na kilku cichych dnia, ale równie dobrze może dojść do rozstania. Zastanów się czy Twoje zachcianki są tego warte. Samotne Koziorożce będą pod wpływem Plutona, który bardzo mocno zamiesza w ich życiu prywatnym. Twoje życie uczuciowe w tym miesiącu wywróci się do góry nogami. Spokój będziesz mieć tylko na początku marca, potem szykuj się na miłosne wzloty i upadki. Sam będziesz w szoku.

 

Dom i otoczenie

Nie ominą Cię spięcia w rodzinie. Kłótnie i ciągłe niedomówienia dadzą Ci się ostro we znaki. Koziorożce urodzone na początku stycznia mogą zostać postawione między młotem a kowadłem. W rodzinnym sporze każdy będzie liczył na Twoje poparcie. Staraj się pozostać neutralny niezależnie od sytuacji i nie próbuj nikogo godzić na siłę. Wszystko może obrócić się przeciw Tobie i zamiast dziękować Ci za zaangażowanie rodzina będzie miała Ci za złe Twoje zachowanie. Jeśli możesz odetnij się od domowych problemów. W niektórych przypadkach z pomocą przyjdą Ci znajomi i partner. Będziesz mógł się wyżalić i dać upust swoim emocjom. Na szczęście taka patowa sytuacja w rodzinie nie będzie trwać wiecznie. W ostatniej dekadzie marca awantury w końcu się skończą.

 

Życie zawodowe

Jesteś o krok od osiągnięcia celu. Bardzo możliwe, że przydadzą się kontakty, które udało Ci się nawiązać w poprzedniej pracy. Uważaj jednak na współpracowników. Niestety im lepiej będziesz wypełniać swoje obowiązki, im bardziej będziesz błyszczeć na tle innych, tym więcej zazdrośników pojawi się wokół Ciebie. Koziorożce, które wciąż jeszcze zastanawiają się nad swoją ścieżką kariery, prawdopodobnie odnajdą dziedzinę dla siebie. Jeśli szukasz pracy, znajdziesz w końcu miejsce dla siebie. Świetnie zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Koziorożce chcące przejść na swoje, mogą już się szykować. Rozkręcenie własnego biznesu pójdzie jak z płatka przede wszystkim Koziorożcom urodzonym na przełomie grudnia i stycznia. Możesz liczyć na spore zyski, ale tylko jeśli podejdziesz do tematu na poważnie.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi