Horoskop Koziorożec Maj

Strona główna » Horoskop Koziorożec ♑

Horoskop Koziorożec ♑ – Maj 2018

22.12 – 19.01

 

Pierwsze tygodnie maja to okres w którym Słońce przebywa w przyjaznym Tobie znaku i to jemu zawdzięczać będziesz radość życia. W tym czasie warto zacząć realizować wytyczone sobie samemu cele. W realizacji tych planów pomoże Tobie dodatkowo pewność siebie, na deficyt której ostatnio cierpiałeś / cierpiałaś. W maju Twój nastrój sprawi, że nie będzie osoby z którą miałbyś się nie dogadać. Całość szczęśliwego dla Ciebie miesiąca dopełnia Twoja forma intelektualna, która będzie znacznie lepsza od tej z kwietnia.

 

Serce

Samotne Koziorożce wreszcie sią zakochają i to już w pierwszej dekadzie maja. Nie jest wykluczone, że będzie to osoba którą od dawna znasz, a z którą właśnie w maju poczujesz bliskość jakiej do tej pory z nią nie miałeś / miałaś. Horoskop sugeruje, że związek ten może stać się stabilną relacją której nie naruszą żadne kłopoty dnia codziennego. Koziorożce, które sformalizowały swój związek, przez wpływ Marsa mogą spodziewać się małych awantur w domu. Szczęśliwie uda się je Wam szybko załagodzić i rozwiązać.

Dom i Otoczenie

Stosunki w domu przez większość miesiąca powinny charakteryzować się ciepłem i harmonią. Jest to dla Was świetny moment by odbudować dobre relacje z dalszym kuzynostwem. Może wspólny wyjazd na majówkę lub ostatniego weekendu maja były dobrym pomysłem. Niestety między 20 a 30 maja możesz liczyć na oziębienie Twoich relacji z partnerem / partnerką. W życiu towarzyskim czekają Ciebie ciekawe przetasowania. Przyjaciele sprawią Tobie miłą niespodziankę, dzięki której przekonasz się że możesz polegać nie tylko na starych ale i na nowych przyjaciołach. W tym miesiącu bardzo pomocny może okazać się ktoś kogo poznałaś / poznałeś w styczniu tego roku.

 

Życie zawodowe

Jeśli planujesz założyć własny biznes – nic nie będzie mogło Ciebie powstrzymać. Co więcej Horoskop przewiduje duże prawdopodobieństwo sukcesu. Jeśli jesteś osobą pracującą u kogoś i masz szefa z którym trudno jest Ci się dogadać – w tym miesiącu wreszcie przełamiecie wzajemne lody. Jest też szansa na to, że szef dostrzeże Twoje walory. Z ich  docenieniem będziesz jednak musiał nieco poczekać.  Koziorożce szukające nowej pracy, powinny wstrzymać się przez wysyłaniem swoich życiorysów między 20 a 26 maja – Horoskop twierdzi, że nie jest to dobry moment. Przez pierwsze dni miesiąca Twoje finanse powinny być ustabilizowane – nawet jeśli pensje otrzymujecie dopiero po 10 każdego miesiąca. Wydatki, niestety te nieoczekiwane, mogą pojawić się pod koniec miesiąca – kiedy to Koziorożce mające już rodzinę, zaskoczone zostaną wydatkami związanymi z ich pociechami. Najczęściej będą to wydatki związane z ich edukacją.

 

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Koziorożec Maj

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi