Horoskop Koziorożec Maj 2017

Koziorożec

22.12-19.01

 

Serce

W maju nie będziesz narzekać na samotność. Ten stan Ci nie grozi. Od początku miesiąca wokół samotnych Koziorożców zgromadzi się wielu wielbicieli. Na widok jednej z takich osób, szybciej zabije CI serce. Nie będzie jednak wcale łatwo upolować wybranka. Będziesz musiał się wysilić. Przejdziesz samego siebie, by zaimponować potencjalnemu przyszłemu partnerowi. Jeśli Twoja druga połówka jest od Ciebie sporo starsza, niestety nie spotkacie się z przychylnymi spojrzeniami nieznajomych. Również rodzina i przyjaciele nie do końca będą przekonani do Waszego związku. Na pewno nasłuchasz się wielu opowieści o parach, które zlekceważyły dużą różnicę wieku i nie skończyły dobrze. Nie oznacza to jednak, że z Wami będzie tak samo. Słuchaj siebie i swojego głosu serca. Nie kieruj się opiniami i sugestiami innych. W niektórych małżeństwach Koziorożców nadejdą ciche dni. Lepiej jednak od razu porozmawiać i powiedzieć co leży Wam na sercu. Im szybciej wyjaśnicie sprawy, tym szybciej do Waszego związku zawitają utracony spokój i harmonia.

 

Dom i otoczenie

Czeka Cię sporo wyjazdów, które wpłyną na Twoją częstotliwość bywania w domu. Okaże się jednak, że domownicy całkiem dobrze dają sobie bez Ciebie radę. Kamień spadnie Ci z serca, że nie musisz już wszystkim „matkować”, a bliskość tak naprawdę nie polega na stałej obecności w domu. Uzmysłowisz sobie, jak silne łączą Was więzi i że tęsknota spowodowana czasową nieobecnością jeszcze bardziej je wzmacnia. Pozwól bliskim zatęsknić za sobą – jeszcze bardziej Cię docenią. Nie musisz być na każde ich zawołanie. Spotkasz się z troską o własną osobę także ze strony najbliższych przyjaciół. Jeśli będzie trzeba z chęcią zaopiekują się Twoim domem. Nie będziesz musiał się o nic martwić. W podróży poznasz osobę, z którą będziecie nadawać na tych samych falach. Twoje grono znajomych powiększy się. Szybko się zaprzyjaźnicie.

 

Życie zawodowe

Koziorożce na etacie zaimponują swoim przełożonym. Twoje śmiałe i bezkompromisowe podejście do nowego projektu pozytywnie ich zaskoczy. Jeśli z kolei to Ty jesteś na kierowniczym stanowisku, uda Ci się zdobyć zaufanie swoich podwładnych. W firmie zapanuje przyjazna atmosfera. Praca pójdzie do przodu. Niezależnie od stanowiska czeka Cię trochę pracy i prawdopodobnie wyjazd służbowy. Jeśli podczas podróży uda Ci się załatwić wszystko po myśli firmy, możesz liczyć na nagrodę. Spodziewaj się za jakiś czas awansu. Od dawna marzy Ci się kosztowny drobiazg. Wstrzymaj się jednak jeszcze z jego zakupem. Wydasz teraz krocie, a za jakiś czas może trafisz na przecenę i zaoszczędzisz trochę gotówki. Pieniądze teraz bardzo Ci się przydadzą.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi