Horoskop Koziorożec Luty

Koziorożec

22.12-19.01

Serce

Samotne Koziorożce narażone są na skrajne huśtawki nastrojów, od euforii do zniechęcenia. Gwiazdy pokazują, że jesteście w sytuacji w której nie potraficie zakochać się w kimś kto od dłuższego czasu jest w Was zakochany lub to Wy jesteście zauroczeni w kimś kto nie zwraca uwagi na Was. Jeśli jesteście w tej drugiej grupie, nie bierzcie tego do siebie. W większości przypadków, osoba, która Was w tym momencie nie dostrzega, ma jakieś niezakończone sprawy z przeszłości. Koziorożce będące po ślubie w lutym będą się cieszyć niemal sielanką w związku. Żar i pasja jaką do siebie czuliście przed laty na nowo zagości miedzy Wami. Między 20 a 24 lutego, kiedy to Mars stanie w koniunkcji do Wenus, Waszym czułością nie będzie końca. Jest duża szansa na to by tegoroczne walentynki były prze Was celebrowane w nietypowy sposób, ale bardzo radośnie.

 

Dom i Otoczenie

W lutym Koziorożec może liczyć na wielkie wsparcie z życzliwość ze strony swoich najbliższych przyjaciół i rodziny. Ich gotowość do niesienia pomocy zaskoczy niemal wszystkie Koziorożce, które znajda się w tarapatach. Jeśli masz kogoś mieszkającego za granicą i dostaniesz od tej osoby zaproszenie, nie zwlekajcie – jedzcie śmiało. Może się okazać, że ten wyjazd przyniesie Wam szczęście które tak długo wyczekiwaliście. Koziorożce marzące o swoim lub większym mieszkaniu mogą się w lutym doczekać jego realizacji lub przynajmniej rozpocznie się proces który finalnie doprowadzi do własnego „M”. Wszelkie niezałatwione sprawy, po 20 lutego zaczną nabierać tępa. Jest szansa na dokończenie wielu z nich nawet do końca miesiąca. Będzie to możliwe dzięki obecności Marsa w znaku Barana. W życiu towarzyskim, za sprawą Plutona i Wenus otworzysz się na odmienności innych osób, co poskutkuje tym, że zaczniesz przyciągać więcej osób do siebie, w tym również osoby mocno nietuzinkowe. Rozmowy z tymi osobami mogą otworzyć Tobie oczy na kwestie, których do tej pory nie widziałeś lub miałeś na ich temat całkowicie inną opinię.

 

Życie zawodowe

Praca stanie się Twoim drugim domem. Pluton znajdujący się w lutym w Twoim znaku sprawi, że bez reszty poświęcisz się swojej pracy, co zostanie dostrzeżone przez przełożonego. Czy zostanie odpowiednio nagrodzone? To druga strona medalu. Gwiazdy nie dadzą odpowiedzi na to pytanie. Jednak w drugiej połowie lutego otrzymasz propozycję zmiany stanowiska albo zakresu swoich obowiązków. Warto przemyśleć wszystkie za i przeciw. W kwestiach finansowych zacznie się niewielki ruch, wynikający z tego że Mars nieco przystopuje w swoim pochodzie. Nie jest określone czy ruch ten będzie związany z wydatkami czy może przychodami – tu wszystko zależy od indywidualnej sytuacji materialnej każdego z Was.

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi