Horoskop Koziorożec Luty 2017

Koziorożec

22.12-19.01

 

Serce

Samotne Koziorożce na wielką miłość muszą jeszcze trochę poczekać. Teraz nie w głowie będą Ci Walentynkowe szaleństwa. Flirt, romans i poszukiwanie drugiej połówki zostawisz na inny czas. W tym momencie nie powinieneś zbytnio angażować się w relacje z nowo poznanymi osobami. Nie składaj pochopnie żadnych deklaracji, nie zakochuj się i nie igraj z uczuciami innych. Twoja sfera uczuciowa jest teraz pod silnym wpływem awanturniczego Marsa. Oznacza to, że każde Twoje posunięcie w sprawach damsko-męskich narażone jest na niepowodzenia, awantury i inne przeszkody. Na szczęście większość Koziorożców nawet nie pomyśli o amorach. Nieco bardziej podatne na miłosne uniesienia mogą być młodsze Koziorożce, w szczególności te urodzone po 14 stycznia. Trzymaj jednak serce na wodzy. Lepszy czas na zawieranie znajomości czy uczuciowe deklaracje nastanie już na przełomie lutego i marca. Wtedy nie powinieneś stronić od spotkań, randek i imprezowania. Koziorożce w parach przeżyją ten miesiąc bez większych szaleństw.

 

Dom i otoczenie

Szykują się spore zawirowania w rodzinie. Przygotuj się na ogrom rodzinnych wydarzeń i związane z nimi zamieszanie. Niektóre z sytuacji na pewno Cię ucieszą, inne – okażą się mniej przyjemne i mogą nawet wyprowadzić Cię z równowagi. Postaraj się jednak trzymać nerwy na wodzy. Nieco trudniej wybrnąć z patowych sytuacji będzie Koziorożcom urodzonym pod koniec grudnia. Jeśli jednak podejdziesz do sprawy na chłodno, uda Ci się rozwiązać dany problem. Dojdziesz jednak do wniosku, że rodzina uwielbia robić Ci pod górkę. W szczególności ciężko możesz mieć z dalszymi krewnymi, którzy zaskoczą Cię niespodziewanymi odwiedzinami. Może dojść do małych sprzeczek. Większość z nich szybko jednak pójdzie w zapomnienie. Koziorożce posiadające dzieci, dodatkowo będą musiały zmierzyć się z nieznośnym zachowaniem swoich pociech. Uda Ci się załagodzić sytuację, tylko jeżeli wysłuchasz ich punktu widzenia, pretensji i próśb. Z odwetem w sprawach rodzinnych przyjdą Koziorożcom ich znajomi. Ciesz się ich obecnością.

 

Życie zawodowe

Pracy w tym miesiącu będzie dużo więcej niż do tej pory. Spadnie na Ciebie multum obowiązków. Nie zrazisz się jednak tym faktem i ostro zabierzesz do realizacji wyznaczonych celów. Jeśli siły i motywacja Cię nie opuszczą, uda Ci się ze wszystkim zdążyć na czas. Może ten sukces nie będzie zwieńczony awansem czy podwyżką, jednak na pewno Twoje zaangażowanie zostanie zauważone i zapamiętane. Nawet jeżeli uważasz, że Twoja praca nie jest niczym nadzwyczajnym i po prostu wykonujesz swoje obowiązki, nie umniejszaj sobie zasług, kiedy ktoś Cię chwali. Koziorożce prowadzące własny biznes nie powinny teraz inwestować zbyt dużej ilości gotówki w nowy projekt. Z wielkimi inicjatywami wstrzymaj się do końca lutego. Wtedy znajdziesz się pod wpływem roztropnego Saturna, który pomoże Ci podjąć najwłaściwszą decyzję. Koziorożce, które noszą się ze zmianą pracy lub dopiero rozpoczynają karierę, mają właśnie najlepszy czas na takie działania. Masz szansę na całkiem dobra posadę, za którą idą nie tylko ciekawe projekty ale też kontakty i pieniądze. Jeśli pojawi się kilka ofert, wybierz tę, która da Ci największe szanse na rozwój i pięcie się w górę. Nie zapomnij jednak o szkoleniach. Wygospodaruj kilka godzin w tygodniu na kurs językowy czy taki, który poprawi Twoje kompetencje w danej dziedzinie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi