Horoskop Koziorożec Listopad

Horoskop Koziorożec – Listopad 2017

22.12 – 19.01horoskop koziorożec

 

Koziorożce będą miały teraz świetne pomysły. Samopoczucie pozwoli Wam myśleć w kategoriach zawojuje cały świat. Najważniejsza okaże dla Was praca i kariera zawodowa dla której będziecie gotowi wiele poświęcić. Wymuszona refleksja, że może jednak zbyt wiele poświęcacie swojej firmie, może Was w porę obudzić. Istnieje szansa awansu w pierwszej dekadzie miesiąca. Jeśli jej jednak nie otrzymacie możecie liczyć na inne nieoczekiwane oferty, które pozwolą Wam rozwinąć Wasze pasje. Co ciekawe macie szanse osiągnąć znacznie więcej niż sami oczekiwaliście, mimo iż nie wszyscy będą Wam przychylni. Niestety brakować będzie Wam do szczęścia akceptacji ze strony bliskich a życie w stresie może wywołać u Was liczne dolegliwości. Dlatego są możliwe w miesiącu okresy w których Wasze psychiczne nastawienie do życia będzie bardzo słabe.

 

Serce

Wasze zauroczenie osobą z pracy może szybko przerodzić się w coś więcej. Niestety będziecie musieli to mocno ukrywać, szczególnie jeśli będzie to Wasz przełożony / przełożona. Koziorożce zakochane bez wzajemności warto by zwróciły swoją uwagę w inną stronę. Nie warto bowiem angażować swoje emocje i zdrowie w kogoś kto nie odwzajemnia Waszych uczuć. Warto pamiętać że często taki układ działała bardzo destrukcyjnie na Was samych powodując emocjonalne wypalenie, które to odbija się później na wszystkie aspekty Waszego życia. Warto zaprzestać ten układ jak najszybciej bowiem może jest ktoś wokół Was kto jest wart Waszego zainteresowania a który interesuje się Wami od dłuższego czasu. Koziorożce będące w stały związkach niech przestaną oczekiwać, że ich partner lub partnerka jest jasnowidzem. Nie mają oni szklanej kuli i nie domyślą się Wszystkich Waszych oczekiwań i potrzeb. Rozczarowane związkiem Koziorożce, mogą odczuć je znacznie silniej w drugiej połowie miesiąca za sprawą Wenus. Warto przemyśleć co w takiej sytuacji zrobić. Nie warto jednak podejmować działań zbyt pochopnie.

 

Dom i Otoczenie

Na początku miesiąca stres związany z pracą może bardzo niekorzystnie wpłynąć na Wasze relacje z otoczeniem. Atmosfera w domu będzie mocno wybuchowa a  najbliższe Tobie osoby nie dadzą wsparcia jakiego od nich oczekujesz.  Zamiast przesiadywać w domu, odczujecie pokusę przebywania ze znajomymi. W odniesieniu do Koziorożców Panów może to być jakaś knajpa lub bar. Powroty z nich mogą tylko eskalować napięcie. Koziorożce Panie, mogą poczuć potrzebę przeprowadzenia się do przyjaciółki co tylko pogorszy atmosferę. Konflikt ten najlepiej zażegnać jak najszybciej, jeśli jednak okaże się to niemożliwe warto spróbować 12 listopada lub w ostatnim tygodniu miesiąca. Co do zabaw i przyjemności, możecie liczyć na wybitnie udaną Andrzejkową zabawę.

 

Życie Zawodowe

Będziecie skupieni na podniesieniu Waszej pozycji zawodowej głównie ze względu na osiągnięcie większych zarobków. Możecie mieć mocno pod górkę, szczególnie na początku miesiąca, bowiem wzbudzi to zawiść i zazdrość wśród Twoich kolegów i koleżanek z pracy. Mogą rzucać kłody pod nogi. Należy szczególnie uważać w dniach od 4 do 9 listopada oraz między 18 a 22 listopada. Spokojnie przezwyciężycie trudną sytuacje jeśli okażecie się zimną krew i swoją fachową wiedze.  Warto pomyśleć o jakimś szkoleniu, które to podniesie Twoje kwalifikacje zawodowe. Jeśli finalnie zdecydujecie się na zmianę pracy to dodatkowe szkolenie tylko podniesie Wasze szanse. W zmianie pracy możecie liczyć na pomoc znajomych. Spokojnie polecą Was i zrobią Wam dobry PR wśród potencjalnego nowego pracodawcy. Unikajcie jednak pomocy znajomych z obecnej pracy.

4.81/5 (52)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi