Horoskop Koziorożec Lipiec

Koziorożec

22.12-19.01

 

Serce

Samotne Koziorożce mają szczegółowo sprecyzowane oczekiwania wobec swojego potencjalnego partnera. Dokładnie wiesz, jak powinien wyglądać, co mówić, jak myśleć i się zachowywać. Według Twojej wizji powinniście być do siebie bardzo podobni. Nic bardziej mylnego. W tym miesiącu w końcu przejrzysz na oczy. Ku Twojemu zdziwieniu zauroczy Cię osoba totalnie od Ciebie różna. Pamiętaj jednak, że różnice nie zawsze szkodzą uczuciom, często właśnie to je napędza. Koziorożce, które posiadają swoją drugą połówkę, muszą przygotować się na małe komplikacje w związku. Przemyśl, czy w tej sytuacji na pewno warto tak bardzo upierać się na swoim. Może lepiej odpuścić i oczyścić atmosferę ze złych fluidów? Twój partner z pewnością doceni to, jak się zachowałeś. Gwarantowane polepszenie relacji i ocieplenie uczuć.

 

Dom i otoczenie

W pierwszym tygodniu lipca szykują się spięcia w rodzinie. Nie unikniesz domowych kłótni, chyba że wyjedziesz z dala od bliskich. Jeśli zostaniesz w domu, nie bój się konfrontacji. Nie ma co tłumić w sobie złych emocji Wyduś z siebie wszystko to, co Cię trapi, bo inaczej za jakiś czas czara się przeleje i wybuchniesz ze zdwojoną siłą. Na szczęście z odsieczą przyjdą przyjaciele, którzy pomogą Ci się wyciszyć. Wyciągną Cię na wycieczkę, wyjdziecie na spacer czy na zakupy. Zrobią wszystko być poczuł się rozluźniony i wyciszony. W drugiej połowie lipca wszystko wróci do normy. Uda Ci się nadrobić zaległości i rozpocząć coś, o czym od dawna marzyłeś. W końcu przyszedł na to cza. Nie wahaj się i śmiało idź przed siebie.

 

Życie zawodowe

Z większymi wydatkami poczekaj do końca lipca. Na razie w finansach nie będzie Ci się wiodło najlepiej. Nic jednak straconego. Jeśli nie wyjechałeś na wakacje, to właśnie teraz weź się do ciężkiej pracy. Opłaci Ci się to, a efekty odczujesz już pod koniec miesiąca. Bez większych problemów uda Ci się doprowadzić do końca wszystkie sprawy w firmie. Zostaniesz za to doceniony. Może nie będzie to od razu awans, ale z tej nagrody też się ucieszysz. O stan konta możesz być już spokojniejszy w drugiej połowie lipca. Mimo to niech Cię od razu nie owładnie szał zakupów. Z wydawaniem na zachcianki wciąż ostrożnie. Kiedy już uzbierasz większą kwotę, wyjedziesz na wyczekiwane wakacje.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi