Horoskop Koziorożec Kwiecień 2017

Koziorożec

22.12 – 19.01

 

W tym miesiącu możesz mieć wrażenie że świat porusza się bardzo powoli. Większość Twoich spraw stanie wręcz w miejscu. Z drugiej strony będziesz cieszyć się tym, że masz teraz więcej wolnego czasu, że nie musisz podejmować pilnych decyzji jednak momentami stagnacja mogą spowodować dużą dozę niezadowolenia i złego samopoczucia. Nie jest to dla Koziorożców odpowiedni czas na podejmowanie większych czy bardziej ryzykownych przedsięwzięć. Saturn ze Słońcem mogą zwiększyć liczbę trudnych spraw z którymi będzie się borykać. Warto by Koziorożce jeśli faktycznie chcą w tym miesiącu osiągnąć sukces, by działali wytrwale i cierpliwie.

 

Serce

Koziorożce muszą poczekać aż Wenus przesunie się do znaku Byka aby obudzić się z letargu w jakim się znajdą w początku miesiąca. Po tym okresie zapragniecie nadrobić stracony czas i zaczniecie prowadzić nieco bardziej niż zwykle ekstrawaganckie życie, dzięki któremu zaoczarujesz niejedną osobę płaci przeciwnej. Zaczniesz być pewny swojego uroku osobistego, a pewność ta będzie dodatkowo spotęgowana tym, że zainteresuje się Tobą ktoś, kto do tej pory nie zwracał na Ciebie uwagi. Postaraj się, żeby ta bliższa znajomość nie zakończyła się zbyt szybko. Jest to bowiem ktoś wartościowy z kim możesz sobie ułożyć życie. Koziorożce urodzone między 9 a 13 stycznia mogą mieć tendencje do unikania większych miłosnych zobowiązań. Nie jest to dla nich dobry czas na oświadczyny czy zaręczyny. Koziorożce urodzone po 16 stycznia mogą podjąć decyzje o zerwaniu ze swoją drugą połówką.

 

Dom i Otoczenie

Zapowiadają się małe kłopoty rodzinne. Może wyjść na światło dzienne jakaś niechlubna przeszłość kogoś z Twojej najbliższej rodziny. Również dzieci mogą zacząć sprawiać więcej kłopotów niż zwykle. Szczęśliwie Merkury który przyjdzie Wam z pomocą i powoli wyjdziecie na zawirowań. Co do znajomych, to mimo iż będziesz miał więcej uroku osobistego, które pomoże Ci wyjść z tarapatów, ważne byś nie oceniał czyjegoś zachowania zbyt pochopnie. Taka ocena może być dla tej drugiej osoby bardzo bolesna. I mimo iż szybko Ci wybaczy to jednak będzie tą ocenę pamiętać bo weźmie ją do siebie. Uważaj na Skorpiony z którymi się tylko kolegujesz i na te nowo poznane. Nie będą Ci one zbyt życzliwe.

 

Życie Zawodowe

Koziorożce bardzo by chciały zostać wreszcie docenione w pracy. Zadziałało by to na nie bardzo motywująco. W tym miesiącu jednak nie doczekasz się czegoś takiego, dlatego nie popadaj w jakaś rozpacz. To jeszcze nie Twój czas. Koziorożce powinny pamiętać, że jeśli znają swoja wartość to nie potrzebują pochwał od innych czy zbytecznych wyróżnień. Rozkręcenie swojego biznesu nie jest złym pomysłem. Tylko jeśli się już zdecydujesz na ten krok to zacznij realizację pod koniec miesiąca. Mars w tym miesiącu  może nasuwać Ci nieco ekscentryczne pomysły. Nie wszystkie warto realizować. Postaraj się nie odrzucać pomysłów które w logicznym umyśle nie maja racje bytu. Mogą one bowiem jako całość tworzyć większą wartość której jeszcze nie dostrzegasz.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi