Horoskop Koziorożec Grudzień 2017

Horoskop Koziorożec – Grudzień 2017

22.12-19.01

 

Serce

Samotny Koziorożcu, pora porządnie rozejrzeć się wokół siebie. Obok Ciebie jest ktoś, kto od dawna się Tobą interesuje i czeka na Twój telefon. Dobrze wiesz o kogo chodzi. Łap więc za komórkę i wybierz numer. Zostaw tych wszystkich amantów i adoratorów, którzy liczą tylko na krótką przygodę z Tobą w roli głównej. Niedaleko Ciebie jest ktoś, kto zaoferuje Ci prawdziwe uczucie i uroki stałego związku. W końcu nastąpi pozytywny przełom w Twoim życiu. Koziorożce, które od dłuższego czasu czują, że męczy ich relacja z partnerem, powinny podjąć „męską” decyzję i wyplątać się z toksycznego związku. Właśnie teraz możecie rozstać się w miarę bezboleśnie i bezkonfliktowo. Z kolei te Koziorożce, które na swojego partnera narzekać nie mogą, powinny pokazać mu jak bardzo doceniają jego starania i stabilność ich uczuć.

 

 

Dom i otoczenie

Zastanów się czy Twoje zdanie zawsze powinno być na wierzchu. Nie ustawiaj wszystkich po kątach i nie wydawaj rozkazów niczym nieugięty porucznik, bo w ten sposób zniszczysz panującą w domu atmosferę zbliżających się świąt. Może warto ustąpić dla tego sielankowego klimatu i własnego spokoju? Nic się przecież nie stanie jeśli trochę nagniesz reguły. W święta Bożego Narodzenia postaraj się wykrzesać z siebie odrobinę uprzejmości i wrzuć na luz. Będziesz zaskoczony jak taka mała zmiana może wpłynąć na rodzinne relacje. W końcu wszystko zacznie się układać. Ku Twojemu zdziwieniu wszystkie rodzinne spotkania udadzą się wybornie. Odpoczniesz i nabierzesz sił na nowy rok. Sylwestra spędzisz w małym zaufanym gronie bliskich znajomych.

 

 

Życie zawodowe

W końcu urośniesz w oczach szefa. Doczekasz się upragnionego uznania przełożonych. Będziesz bardzo zadowolony z siebie. Niestety humor zepsuje Ci na chwilę nieprzyjemne odkrycie. Jakiś czas temu popełniłeś błąd, który może wpłynąć na Twoją pozycję w firmie. Na szczęście uda CI się w porę zareagować i nikt nawet nie dowie się o tym potknięciu. Będziesz musiał działać jednak szybko i w tajemnicy. Przyda się stoicki spokój i otwarty umysł. Pod koniec miesiąca otrzymasz kilka ciekawych ofert pracy. Każda z tych propozycji przyjdzie znienacka i wprowadzi lekki zamęt w Twoje poukładane życie zawodowe. Nie zwlekaj jednak z decyzją zbyt długo, bo okazja może przejść Ci koło nosa. Zbliża się finansowy wyż. Twojej kieszeni nie opróżnią nawet wydatki związane z zakupem prezentów dla najbliższych.

 

Oto jest horoskop koziorożec – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi