Horoskop Koziorożec Czerwiec 2017

Koziorożec

22.12-19.01

 

Serce

Pierwsza dekada czerwca to idealny czas na randkowanie. Śpiesz się, bo potem czekają Cię już tylko niepowodzenia. W stałych związkach nie będzie wiało nudą. Zatroszczycie się o Wasze relacje. Znajdziecie czas na wspólne wyjścia. Randka w kinie, wyjście do teatru, kolacja w ulubionej restauracji? Czemu nie! Wyjdź z inicjatywą, a Twój partner poczuje się doceniony i odwdzięczy się m.in. w łóżku. Wasze życie erotyczne ulegnie zmianie na plus. Odkryjesz jak bardzo brakowało Ci tych uniesień i namiętności. Dotyczy to zwłaszcza Koziorożców w wieloletnich związkach małżeńskich.

 

Dom i otoczenie

W życiu rodzinnym zajdą poważne zmiany. Wszystko za sprawą układu planet i rewolucyjnego Urana. Bardzo możliwe, że ktoś wyprowadzi się z domu albo Wasza rodzina powiększy się. W każdym razie nic już nie będzie takie jak kiedyś. Będziesz musiał przyzwyczaić się do przełomowych zmian. Relacje z przyjaciółmi i znajomymi będą w stu procentach zależeć tylko i wyłącznie od Ciebie. Wszyscy bez problemu dostosują się do Twoich planów i pomysłów na wspólne spędzanie czasu

 

Życie zawodowe

Czeka Cię dość rozrywkowy miesiąc. Niestety w końcu praca da o sobie znać. Jeśli zaniedbałeś jakieś obowiązki na początku czerwca, nie martw się, w ostatnich dniach tego miesiąca wszystko bez problemu nadrobisz. Otrzymasz kilka nowych zadań, które zmuszą Cię do podszkolenia się w danej dziedzinie. Bez tego ani rusz. W firmie zapanuje miła atmosfera. Ktoś, kto do tej pory cały czas rzucał Ci kłody pod nogi, odpuści. A wszystko za sprawą łaskawej Wenus. Wysokość pensji będzie Cię zadowalać. Chętnie odwiedzisz kilka droższych sklepów, do których do tej pory raczej nie zagadałeś. Tydzień bez zakupów uznasz za stracony.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi