Horoskop Byk ♉

Strona główna » Horoskop Byk ♉

Horoskop Byk ♉ – Czerwiec 2018

24.04 – 20.05  

 

Mimo że w czerwcu na pierwszy plan wysunie się u Ciebie temat miłości to nie zapomnicie o bardziej przyziemnych tematach. Będziecie chcieli wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do tego, by zarobić parę złotych. Bądźcie jednak ostrożni, bowiem nie każda inwestycja przynosi zyski. Byki które studiują i jednocześnie pracują mogą liczyć od szefa na taryfę ulgową, którą warto byście wykorzystali do tego by zdać wszystkie egzaminy w terminie. W domu mogą zrodzić się konflikty, od których uczące się Byki będą mogli się łatwo odizolować przygotowując się do egzaminów.

 

Serce

Byki zaczną w czerwcu gonić za marzeniami o wielkiej miłości. Szczęśliwie będą to robić z dużą dozą roztropności tak by nie zaniedbać innych swoich obowiązków. Byki od dawna są zakochane w osobie która nie odwzajemnia ich uczucia, powinny pomyśleć nad tym jak pokazać jej że nie wiedzą co tracą odrzucając Wasze starania. Jest duża szansa że w czerwcu ten manewr wyjdzie Wam na dobre.  Byki w małżeństwie powinny unikać niefrasobliwego zachowania, bowiem może doprowadzić ono do tego że Was współmałżonek lub współmałżonka straci do Was zaufanie, które później będzie trudno odbudować.

 

Dom i Otoczenie

W czerwcu Byki czekają liczne niespodzianki ze strony ich przyjaciół. Okaże się, że nie znasz ich tak dobrze jakbyście mogli się tego spodziewać. Ich reakcje na sytuacje w których się znajdziecie mogą wprawić Was w osłupienie. Jeśli okaże się, ze straciliście zaufanie do któregoś przyjaciela to nie zrywajcie z nimi kontaktu jednak znacznie go ogranicz. W czerwcu będziecie mieli potrzebę otaczania się ludźmi nietuzinkowymi, interesującymi z bardzo oryginalnymi pasjami i pomysłami. W domu możecie liczyć na wiele emocji, nie wszystkie będą dla Was miłe. Możecie otrzymać od kogoś bliskiego wiadomość bardzo dla Was przykrą.

 

Życie Zawodowe

Sukcesów zawodowych może niemal każdy Wam zacząć pozazdrościć. Zwyczajnie Wasza wytężona praca po kilku miesiącach zaczyna owocować.  Byki prowadzące własną działalność zawodową mogą liczyć na swój nos do interesów. Warto się jego posłuchać, bowiem przyniesie on Wam spory dochód w kolejnych miesiącach. Bardzo interesującym dla Was okresem jest czas między 11 a 15 czerwca. Wtedy możecie liczyć na jakiś dochodowy kontrakt, duże zlecenie lub nagrodę. Byki pracujące dla kogoś, mogą dostać ofertą jakiejś pracy dzięki której będą mogły dorobić trochę prywatnie.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Byk

4.87/5 (175)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi