Horoskop Byk Wrzesień

Byk

20.04-20.05

 

Serce

Dopadnie Cię proza życia. Twoją głowę zaprzątać będą teraz myśli o zapłaceniu rachunków, napełnieniu lodówki czy odświeżeniu jesiennej garderoby. Zwyczajnie nie znajdziesz czasu na miłosne westchnienia. Wszystko zmieni się jednak już w drugiej dekadzie września. Wtedy zarówno samotne Byki jak i te w stałych związkach mogą poczuć jak w żyłach szybciej pulsuje im krew. Byki poszukujące pary zrezygnują z wygórowanych wymagań wobec potencjalnego partnera. I wtedy nagle, całkiem niespodziewanie, na Twojej drodze pojawi się, ktoś kim bardzo się zainteresujesz. Nie rzucaj mu się jednak od razu w ramiona. Ciesz się urokami początków związków. Daj przez chwilę polatać motylkom w brzuchu. Niektóre z Byków będą teraz pociągać osobniki, które mają już zobowiązania wobec kogoś innego. Zastanów się, czy warto angażować się w taką relację. Pamiętaj, że każdy skok w bok kosztuje i może odbić się także złym echem także na Tobie. Jeśli od dawna żyjesz w związku przygotuj się na wielkie zmiany. Wenus szykuje dla Ciebie niespodziankę i wiele miłosnych uniesień.

 

Dom i otoczenie

W tym miesiącu Byki nie będą narzekać na brak towarzystwa. Twoje życie rodzinne i towarzyskie nabierze niemałego rozmachu. Drzwi Twojego domu nie będą się zamykać. Wielość wizyt i spotkań z bliskimi i przyjaciółmi na pewno spodoba się tym Bykom, które uwielbiają obracać się wśród ludzi. Nieco gorzej ten stan mogą znieść z kolei te Byki, które cenią sobie spokój. Pomimo pełnego gości domu znajdziesz chwilę dla siebie. Postarasz się w pełni ja wykorzystać. Może zapiszesz się na jakieś zajęcia dodatkowe, poduczysz się języka czy wrócisz na siłownię? Każdy plan jest dobry, byleby sprawił Ci przyjemność i pozwolił Ci nieco się zrelaksować. Prawdopodobnie najdzie Cię chęć zmiany wystroju w domu, mieszkaniu czy ogrodzie. Śmiało możesz planować nawet większy remont, bo teraz wszystko za co się zabierzesz wyjdzie Ci perfekcyjnie.

 

Życie zawodowe

Tradycyjnie już wrzesień w pracy będzie dla Byków bardzo udany. Będziesz pełen wiary w swoje możliwości. Pewność siebie na pewno Ci się przyda, szczególnie w nawale wyczerpującej pracy. Dzięki takiemu podejściu ogrom obowiązków nie powinien Cię przytłoczyć. Ze wszystkim sobie poradzisz, a wysiłek włożony w zrealizowanie zadań naprawdę się opłaci. Niektóre Byki będą musiały poradzić sobie z pilnymi terminami. Szczególnie te urodzone w maju powinny szykować się na niespodziewane zwroty akcji i mniejsze lub większe perturbacje. Spore wydatki mogą nadszarpnąć kieszenie większości osób urodzonych w znaku Byka. Postaraj się dobrze zarządzać swoimi finansami. To dla Ciebie dobry czas na inwestycje. Może dzięki takim zagraniom uda Ci się ponownie napełnić portfel gotówką. Wykorzystaj swoją intuicję i talent do przedsiębiorczości.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi