Horoskop Byk Styczeń

Byk

20.04 – 20.05

 

Serce

Dla wielu Byków w tym roku przyjdzie czas na stabilizację. Już w styczniu niektórzy z Was poczują chęć ustatkowania się. Byki w stałych związkach zaczną snuć wizje założenia lub powiększenia rodziny. Nie zawsze jednak spotka się to z zadowoleniem partnera. Nie rezygnuj jednak ze swoich planów i marzeń. Postaraj się spokojnie porozmawiać ze swoją drugą połówką i wypracować kompromis. Samotne Byki również poczują potrzebę zaangażowania się w nową relację. Na początku roku szczególnie doskwierać będzie Ci brak kompana do karnawałowych szaleństw. Pamiętaj jednak, że niekoniecznie trzeba mieć partnera, by dać się namówić znajomym na wyjście na miasto. W grupie przyjaciół na pewno nieco się rozerwiesz, a w szale zabawy może wpadniesz na bratnią duszę. Nie daj się jednak zwieść pierwszej lepszej napotkanej osobie. Nie rób nic na siłę. Jeśli nie czujesz się w czyimś towarzystwie komfortowo, po prostu zrezygnuj z tej znajomości. Lepiej być singlem, niż być z byle kim.

 

Dom i otoczenie

W tym miesiącu szczególnie warto zadbać o relacje rodzinne. Znajdź chwilę, by spotkać się z najbliższymi, a jeśli to niemożliwe – po prostu zadzwoń i zapytaj co u nich słychać. Na pewno bliscy docenią Twoje zainteresowanie ich sprawami. Ten mały gest sprawi, że w Nowym Roku popłynie do Ciebie od nich wiele ciepła. W każdej chwili będziesz mógł liczyć na ich pomoc i dobre słowo. Byki, które znajdą się w tarapatach, nie muszą się obawiać, bo z opresji wybawi ich rodzina. Musisz tylko pamiętać, by od pierwszych dni stycznia pielęgnować relacje rodzinne. W domu Bykom może przyjść ochota na zmiany. Niektóre postawią na małe przemeblowanie, inne na poważny remont. Z pomysłami przyjdą Wam znajomi. Choć masz swoją wizję, posłuchaj co mają do powiedzenia. Może wykorzystasz część ich pomysłów. Podczas tych domowych rewolucji możesz natrafić na stare rodzinne pamiątki. Przywoła to wiele wspomnień. Być może Ty lub Twoje dzieci bardziej zainteresują się rodzinną historią.

 

Życie zawodowe

W tym miesiącu Byki pokażą na co je stać. W końcu uwierzysz we własne siły i przestaniesz unikać odpowiedzialnych zadań. Gdy tylko nadarzy się okazja podejmiesz rękawice i obudzisz w sobie prawdziwego wojownika. Nic nie stanie Ci teraz na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesu. Szczególnie dobrym czasem na wyjście z cienia kolegów będzie druga dekada stycznia. Na firmowych zebraniach postaraj się pojawiać blisko przełożonego, a jeśli pracujesz fizycznie – szczególnie w obecności szefa przykładaj się do pracy. Jeśli tylko uda Ci się zabłysnąć, kolejne ważne zadanie powierzy właśnie Tobie. Nie daj się kolegom, którzy chcieliby zwalić na Ciebie ogrom nudnych obowiązków i najczarniejszą robotę. Powiedz stanowcze nie. Byki, które myślą o zmianie pracy powinny wstrzymać się do końca miesiąca. Dopiero ostatnie dni stycznia sprzyjają zmianom w obrębie życia zawodowego. Na szczęście na brak pieniędzy na początku roku nie będziesz narzekać. Uważaj jednak na niespodziewane wydatki. Rozsądnie gospodaruj finansami.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi