Horoskop Byk Styczeń 2017

Byk

20.04 – 20.05

W tym miesiącu częste wyjazdy zawodowe spowodują że będziesz w domu gościem. To jednak spowoduje że zatęsknisz za swoimi czterema ścianami i najbliższymi. Jeśli planujesz remont rozpocznij go w ostatniej dekadzie miesiąca – wtedy wszystko pójdzie znacznie sprawniej a pod wpływem Wenus wybór dodatków pójdzie Tobie znacznie łatwiej. Trudy pracy jakie możesz doświadczyć zakończą się poprawą układów w firmie i pochwałą szefa. Pieniądze w tym miesiącu też się pojawią. W drugiej połowie miesiąca pojawi się też możliwość awansu lub oferta pracy na lepszej posadzie. Jeśli w pracy pojawi się jakiś ciekawy projekt, nie trać czasu i przystąp do rywalizacji. Twoje doświadczenie i kompetencje spowodują że Twoi rywale przegrają z Tobą. Uważaj w tym miesiącu na drodze. Lubisz czasem przycisnąć pedał gazu. W tym miesiącu warto zwolnić celem uniknięcia stłuczki.

 

Serce

Pewności siebie w tym miesiącu Ci nie zabranie, więc jeśli jeszcze nie masz drugiej połówki, szybko podbijesz serce nowo poznanej osobie. Nieśmiałe byki wreszcie nabiorą odwagę i zaproszą obiekt swoich dotychczasowych wzdychań na randkę. Jeśli nawet dostaniesz kosza, to pozwoli to Tobie obudzić się z letargu a tuż za rogiem czai się prawdziwa miłość. Tylko jej nie przegap. Bo będzie ona duża ciekawsza od tej która dała Tobie kosza. Byki w stałych związkach zaczną grać pierwsze skrzypce.  Partner lub partnerka stworzy Tobie warunki być to Ty mógł grać pierwsze skrzypce w związku. Pamiętaj że taki układ, w którym to Ty jesteś na piedestale będzie odpowiadał obu stroną. Jednak do czasu.

 

Dom i Otoczenie

W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprowadzi do Ciebie krewnych, których nie widziałeś całe wieki, a nawet takich których jeszcze nie znasz. Z kolei ostatnia dekada  miesiąca to okres w którym warto zaplanować mały remont. Nadopiekuńczość niektórych Twoich bliskich może zacząć Ciebie irytować. Pamiętaj że dobrze oni Tobie życzą i wybacz im że zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy. Wysłuchaj ich cierpliwie, ich rady mogą się bowiem Tobie przydać. Za rady podziękuj. Później i tak możesz zrobić po swojemu.

 

Życie zawodowe

Jowisz sprawie że będziesz dla siebie bardziej wyrozumiały. Chętnie podejmiesz nowe wyzwania w pracy jednak podskórnie obawy nie opuszczą Ciebie. Będziesz obawiać się zmian i niespodzianek. Zupełnie niepotrzebnie. Wszystko co nowe, wyjdzie Tobie na dobre o ile poświęcisz temu wystarczająco energii. W tym miesiącu mimo zwiększonych wydatków nie zarobisz kokosów i zastanów się zanim naruszysz swoje żelazne oszczędności. Jeśli jednak miałbyś wpaść w długi lepiej skorzystać ze swoich oszczędności. Styczeń jest miesiącem często dla Ciebie przesilenia.  Możesz zapragnąć wyjechać na wakacje i odpocząć. Pamiętaj jednak że to dopiero za kilka miesięcy. Teraz czas na skupienie w pracy. Twoja obowiązkowość, uczciwość i rzetelność  zaimponuje Twoim kolegom z pracy. Jeśli zajmujesz się usługami w tym miesiącu znajdziesz klientów, którzy będą wyjątkowo zadowoleni ze współpracy z Tobą i zaczną polecać Ciebie swoim znajomym co w kolejnych miesiącach może przynieść Tobie dodatkowe pieniądze, którym zasypiesz dziurę z tego miesiąca.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi