Horoskop Byk Sierpień

Byk

20.04 – 20.05

 

Niestety słońce w znaku Lwa patrzy na ciebie mało przychylnie. Zsyła Tobie zmęczenie i niechęć do codziennych obowiązków. Szczęśliwie Merkury w Pannie pozwala zapanować na emocjami dzięki czemu uda się Tobie odnaleźć spokój ducha. Wile Byków może odczuwać teraz wewnętrzny konflik między życiem zawodowym a domem – co jest ważniejsze? Może być sytuacja w której nieoczekiwane zastępstwo kolegi lub koleżanki z pracy pokrzyżuje Twoje plany urlopowe co wpłynie demotywująco na Twoje nastawienie do pracy i wzbudzi większą chęć spędzania czasu więcej czasu w domu.  Po 2 sierpnia już na samym początku miesiąca zaczniecie snuć nowe plany i marzenia. Jest to tez okres który jest dla Was najlepszy do przeprowadzania różnego rodzaju remontów, przeprowadzek czy uwijania własnego rodzinnego gniazdka. W kolejnych miesiącach zstaniecie się dużo bardziej konserwatywni i będziecie bardziej skłonni do pielęgnowania tradycji. Starsze Byki mogą nawet zacząć spisywać pamiętniki lub swoje wspomnienia. Mogą tez zacząć odwiedzać miejsca w których się wychowywały lub spędziły miłe sobie chwile. Jest to też okres w którym dawne rodzinne waśnie powinno udać się zażegnać by wreszcie poszły w niepamięć. Niestety spadnie Wam na głowę większa troska o domowy budżet. Ktoś bowiem z Waszego otoczenia okażę się bardziej niż zwykle rozrzutny.  Może się okazać, o ile jesteście w trakcie jakiegoś procesu, że będzie Wam w tym miesiącu trudniej dochodzić swoich praw przed sądem, dlatego nie warto w tym miesiącu zaczynać tego typu spraw.

 

Serce

Romantyczne chwile we dwoje – najlepszym momentem jest pierwszy tydzień sierpnia. Do grona największych szczęśliwców w tym temacie zaliczają się Byki urodzone po 12 maja. Byki, które dopiero co weszły w związek, mogą liczyć na dużo łatwiejszy start w związku i zrozumienie z drugiej strony. Byki pamiętajcie też że to świetny moment nawet na krótkie wypady za miasto. Pozwoli Wam to wyciszyć skołatane nerwy i bardziej cementować związek, niezależnie czy jest to partnerstwo świeże czy już z historią. Poczucie humoru, erudycja i skłonność do figli – tak może opisać Wasze uczucia w tym okresie. Jest duże prawdopodobieństwo że możecie stać się obiektem czyjejś namiętnej adoracji, która Was raczej nie zainteresuje. Co do zasady Lew który patrzy na Was nieufnie może spowodować że w domu zagość zazdrość ze strony partnera. Starajcie się jednak ja niwelować co biorac pod uwagę Wasze wrodzone talenty uda się osiągnąć bez większych kłopotów. Bykom, które zbyt mocno oddały się życiu zawodowemu lub opieką na dalszą krewną grozi but zaniedbanego partnera. W odniesieniu do majowych Byków przyczynkiem do konfliktu mogą stać się finanse. Wynikać to może z nieoczekiwanych wydatków lub zwiększonej ekstrawagancji partnera w okresie wakacyjnym a wtedy o przekroczenie ustalonego limitu nie jest problem. W ostatnim tygodniu sierpnia, Panna zacznie na Was dużo bardziej oddziaływac przynosząc Wam ulgę i nieco uporządkuje sercowe zapędy.

 

Dom i Otoczenie

Jest taka możliwość że w pierwszym tygodniu sierpnia możecie spotkać się z kim dawno niewidzianym. Pamiętajcie drogie Byki że Panna sprzyja odnawianiu dawnych przyjaźni. W tym miesiącu będzie też dużo chętniej oddawać się swoim pasjom muzycznym, tanecznym czy ogólnie – artystycznym. W połowie miesiąca czekają Was duże sprawy związane z nieruchomościami. Może to być remont, przeprowadzka lub jakaś sprawa spadkowa. Wtedy to trzeba będzie wyłożyć sporą sume pieniędzy. Ta sytuacja dotyczy głownie Byków z kwietnia. Warto, jeśli nawet nie planujecie większych remontów, przygotować się na domowe awarie które nie będą tanie. Podczas napraw uważajcie na siebie byście nie nabawili się urazów.

 

Życie zawodowe

Na początku miesiąca na sukcesy mogą liczyć Byki pracujące w rzemiośle lub zawodach związanych z artyzmem. Delegacje służbowe przyniosą Wam dużo nowych kontaktów co będzie dla Was bardzo satysfakcjonujące tym bardziej że przebiegną one w miłej atmosferze. Po 8 sierpnia należy przygotować się na dawkę stresujących chwil.  Podwyżki czy awanse umkną Wam obok nosa. Może też pojawić się konieczność zastąpienia kogoś w pracy z powodu jego urlopu. Możecie zacząć odczuwać zniechęcenie i uciekać myślami w pracy do swojego domu w odniesieniu do którego macie przecież tyle planów. Na powodzenie w pracy mogą liczyć Byki pracujące w usługach oraz handlu. Uważajcie tylko by uniknąć błędów w pracy. Znużenie i zmęczenie może dać o sobie znać. Szczególnie dotyczy to Byków urodzonych w pierwszym tygodniu znaku. Czytajcie każdą umowę jaką macie podpisać kilkukrotnie bowiem każdy błąd może Was słono kosztować. Niewykluczone że stanie Wam na drodze nieuczciwa osoba, która będzie chciała celowo wprowadzić Was w błąd. Szczególnie dotyczy to osób pracujących w nieruchomościach. Jeśli macie zacząć jakąś sprawę sadową – warto pomyśleć o chwilowym wstrzymaniu się. Pod koniec miesiąca obowiązki służbowe będą nastręczać Wam mniej kłopotów. Zapomnicie nieco o braku podwyżki, awansu lub kłopotach z kontrahentem. Również myślenie o domu będzie Was rzadziej rozkojarzać. Teraz zacznie się lepszy czas na wiesze zawodowe projekty.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi