Horoskop Byk Październik

Byk

20.04-20.05

 

Serce

W październiku Twój partner nie będzie miał z Tobą łatwo. Twoje zmienne nastroje nie ułatwią mu życia. Czasami będziesz potrzebować czułości i bliskości, momentami jednak Twoim największym marzeniem będzie pusty pokój z dala od innych. Wtedy na myśl mogą przychodzić Ci różne rzeczy – w tym mały skok w bok. Jeśli zamarzy Ci się romans, najpierw przemyśl wszystkie konsekwencje. Pamiętaj, że Twój partner zrobiłby dla Ciebie wszystko. Doceń to, zanim stracisz.

 

Dom i otoczenie

W końcu zabierzesz się za długo odkładane domowe porządki. Tym samym pozbędziesz się zalegających w mieszkaniu gratów i zyskasz trochę więcej przestrzeni. Porządkom poddane zostaną także Twoje relacje z bliskimi. Niedługo odezwie się do Ciebie Twój dawny znajomy. Życie towarzyskie zdecydowanie rozkwitnie.

 

Życie zawodowe

W pracy będziesz królem! W końcu wszyscy docenią Twoje umiejętności i zaczną się z Tobą liczyć. Staniesz się nieocenionym doradcą w sytuacjach kryzysowych. Pamiętaj tylko, by w tych stresujących sytuacjach zachować względny spokój. Byki w gorącej wodzie kąpane zaprzepaszczą swoją szansę na rozwój dalszej kariery w firmie. Uważaj, z demonstrowaniem swojej wiedzy i pewności siebie. W innym przypadku ktoś utrze Ci nosa, a upadek będzie bolesny. Układ planet będzie bardzo korzystny dla Twoich finansów. W październiku możesz pozwolić sobie na wymianę garderoby a nawet szaleństwo w SPA czy u kosmetyczki.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi