Horoskop Byk Marzec 2017

Byk

20.04-20.05

 

Serce

Mars doda odwagi wszystkim Bykom. Jeśli jesteś samotny, a w Twoim otoczeniu pojawił się ktoś wart zainteresowania, nie czekaj. Zacznij działać i np. wyjdź z inicjatywą niezobowiązującego spotkania czy randki. Samotne Byki szukać będą przede wszystkim osób energicznych i pełnych życia. Twoja idealna druga połówka powinna odważnie kroczyć przez życie i nie bać się spontaniczności. Jeśli spotkasz na swojej drodze kogoś z życiową zaradnością i optymizmem z pewnością się nim zainteresujesz. Byki, które od jakiegoś czasu są w związku, mogą poczuć przypływ odwagi i złożą przed partnerem deklarację swoich uczuć. Niektóre Byki czeka przeprowadzka do mieszkania drugiej połówki, inne – nawet zaręczyny i ślub. W tym miesiącu to, co sobie postanowisz, na pewno wprowadzisz w życie (i to z najlepszym skutkiem). Niech Twojego entuzjazmu i zapału do działania nie hamują złe wspomnienia z przeszłości. Nie bój się, że popełnisz te same błędy.

 

Dom i otoczenie

Na poczynania najbliższych patrz z przymrużeniem oka. Postaraj się być dla nich bardziej wyrozumiały. Wszystko co mówią i robią – robią właśnie z myślą o Tobie. Byki posiadające dzieci będą miały teraz z nimi bardzo dobry kontakt. Najmłodsi znajdą w Tobie prawdziwego kompana do zabaw, a ci starsi – do szczerych rozmów. Pamiętaj, że kiedyś też byłeś w ich wieku i spróbuj zrozumieć ich potrzeby i zachowania. Każdy Byk poczuje w tym miesiącu przypływ energii i zechce ją jakoś spożytkować. Ci, którzy nie mają zbyt wielu rodzinnych zobowiązań, wybiorą się gdzieś w towarzystwie przyjaciół. Z kolei bardziej rodzinne Byki wykorzystają czas na wspólne wycieczki z partnerem i dziećmi. Niektóre postawią na rower, inne na spacery. W każdym razie przede wszystkim postawisz na spędzanie wolnych chwil na świeżym powietrzu. Dobrze dotleniony będziesz miał jeszcze więcej energii na domowe porządki, które niestety w marcu na pewno Cię nie ominą (szczególnie jeśli masz dom z ogródkiem).

 

Życie zawodowe

Byki pracujące w biurze powinny szykować się na nawał dodatkowych obowiązków. Prawdopodobnie nie wystawisz nosa znad papierów przynajmniej do połowy marca. Pozostałe osoby spod znaku Byka też nie mają się czym cieszyć – praca fizyczna też Cię nie ominie. Możesz buntować się przeciw takiemu obrotowi spraw. Twoje niezadowolenie nikogo jednak nie będzie obchodzić. Nic to nie da. Skup się więc na tym, co masz w tej chwili do zrobienia i staraj się głośno nie narzekać. Taką postawą popsujesz humor nie tylko sobie, ale też współpracownikom. Zawsze bierz pod uwagę zdanie i rady kolegów starszych stażem. Jeśli jednak zacznie Cię pouczać młodszy i mniej doświadczony pracownik, od razu ukróć takie zachowanie. Udowodnij, że nie ma racji i co ważniejsze – pokaż, gdzie jego miejsce w szeregu. Byki, które zastanawiają się nad zmianą pracy lub w ogóle szukają czegoś dla siebie, niestety na razie nie znajdą ciekawych ofert. Nie będziesz też miał zbyt wiele czasu na ich przeglądanie (nie mówiąc już o spotkaniach rekrutacyjnych). W finansach nie ryzykuj.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi