Horoskop Byk Maj

Strona główna » Horoskop Byk ♉

Horoskop Byk ♉ – Maj 2018

24.04 – 20.05  

 

Ostatnio większość Byków mogła czuć się nieco nieswojo we własnej skórze. Teraz nareszcie złapiesz wiatr w żagle. Wszystko wróci do normy. Przygotuj się na nowe znajomości w pracy i życiu osobistym. Maj będzie sprzyjał rozwojowi osobistemu, inwestowaniu i sprawom finansowym. Także w rodzinie zapanuje ład i porządek.

 

Serce

Będzie Ci dopisywać dobra passa. Uważaj jednak, by w amorach nie zgubiła Cię zbytnia pewność siebie. Tym razem tyczy się to przede wszystkim Byków w parach. Wolne osobniki na razie nie będą mogły liczyć na szaloną miłość. Trudno będzie Ci teraz dogodzić. Staniesz się nadzwyczaj wybredny. Twoje wymagania co do potencjalnego partnera będą bardzo wygórowane i mało kto będzie w stanie je wszystkie spełnić. Raczej nikt nie zrobi na Tobie tak dużego wrażenia, byś zdecydował się zaangażować w poważniejszą relację. Nie oznacza to, że maj będzie miesiącem bez randkowania. Jeśli tylko zapragniesz, znajdzie się kilku wielbicieli, którzy z chęcią zaproszą Cię na herbatę. Miło spędzisz czas, ale jednak bezowocnie jeśli chodzi o poszukiwania drugiej połówki. Byki, które zaznały już szczęścia u swojego wybranka, postanowią pchnąć związek na kolejny poziom. Być może zdecydujesz się oświadczyć lub powiększyć rodzinę, a może zamieszkacie razem z ukochanym. Niektórym Bykom zamarzą się dalekie podróże. Nie ograniczajcie się. Wyjedźcie jeśli tylko to możliwe i cieszcie się własnym towarzystwem w magicznych miejscach.

 

Dom i otoczenie

Te Byki, które do tej pory były na bakier z rodziną, w końcu docenią troskę, jaką obdarzają ich bliscy. Będziesz potrzebować teraz poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, a oni Ci to zapewnią. U pozostałych osób spod tego znaku mogą pojawić się przejściowe konflikty w domu. Zazwyczaj wynikać one będą z różnic pokoleniowych. Ostatecznie jednak szybko wszystko uda się przegadać i dojdziecie do porozumienia. Ci, którzy mieszkają z dala od najbliższych, poczują tęsknotę za rodzinnym domem i na dłuższą chwilę zawitają w rodzinnych stronach. Przyjaciele będą Cię wspierać w każdej sytuacji. Możesz na nich liczyć przy przeprowadzce, poratują Cię też w kłopotach finansowych albo doradzą, jak rozwikłać konflikt z dziećmi. Szczególnie cenne będą spotkania z Wagami i Lwami. W drugiej dekadzie maja najdzie Cię ochota na coś szalonego. Nie wahaj się zrealizować swoich planów. Nawet jeśli usłyszysz od kogoś kilka gorzkich słów, nie przejmuj się i rób to, co uważasz za słuszne.

 

Życie zawodowe

Wszystko, za co się teraz zabierzesz w pracy, da nadzwyczaj dobre efekty. Będziesz pełen energii i chęci do działania. Współpracownicy pozazdroszczą Ci takiego zapału do pracy, bo oni po majówkowym leniuchowaniu, nie będą skorzy do ciężkiej harówki. Tym lepiej dla Ciebie. Na tle zespołu wypadniesz znakomicie. Być może zauważy to Twój przełożony i nagrodzi. Może to oznaczać,  że nie zabraknie Ci teraz pieniędzy. Uważaj jednak na wydatki. Nie daj się ponieść fantazji i nie wydawaj ciężko zarobionej gotówki na byle zachcianki. Być może większa kasa przyda Ci się pod koniec miesiąca. Byki próbujące rozkręcić własny biznes, mogą liczyć na dobre dni od 12 do 17 maja. W tym czasie wszystko, co sobie założycie, powinno się udać zrealizować. Po 22 maja niektóre Byki mogą na chwilę poczuć spadek formy. Zdecydujesz się pójść na siłownię albo do dietetyka, który postawi Cię na nogi. W jednym z tych miejsc spotkasz kogoś, kto znacząco wpłynie na Twoją karierę zawodową. Wystrzegaj się jednak osób spod znaku Ryb i Wodników. W tym miesiącu oddziałują na Ciebie negatywnie.

 

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Byk Maj

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi