Horoskop Byk Maj 2017

Byk

20.04-20.05

 

Serce

Do samotnych Byków w maju uśmiechnie się los. To może być niespodziewana miłość! Na pewno szykuj się na miesiąc pełen uczuć i emocji. Wszystko może się teraz odmienić. Nie obiecuj sobie od razu gruszek na wierzbie. Uważaj, żeby za bardzo nie narzucać się osobie, która tak bardzo Ci się spodobała, bo tylko ją spłoszysz i już po wielkim uczuciu. Musisz być cierpliwy i wytrwały. Spokojnie obserwuj rodzące się miedzy Wami uczucie i pielęgnuj je najlepiej jak potrafisz. Postaraj się o szczegóły – nastrojową muzykę, świece itd. Wystrzegaj się jednak zachowań, na które normalnie sam byś się nie zdecydował. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Byki w stałych związkach skupią się dość poważnie na wspólnych finansach. Ten temat może doprowadzić do konfliktów z partnerem. Uważaj, żeby rzeczy materialne nie przesłoniły Ci oczu i Wasz związek nie rozluźnił się nadto.

 

Dom i otoczenie

W kontaktach z bliskimi postaraj się nie wojować. O wszystkim spokojnie rozmawiaj, pewnie wyrażaj swoje zdanie. Już w pierwszej dekadzie maja dzięki Marsowi Twoje relacje z rodziną ożywią się. Nie będziesz też narzekać na brak towarzystwa. Odezwą się do Ciebie dalsi znajomi i krewni, a najbliżsi znajomi z chęcią wyciągną Cię z domu. Ten miesiąc powinieneś wykorzystać w pełni koncentrując się na sobie i swoich potrzebach. Jeżeli masz ochotę posiedzieć w zaciszu domu, zrezygnuj z kilku spotkań. Jeśli z kolei aż nosi Cię, by nieco się zabawić, łap za telefon i dzwoń po przyjaciół. Wspólnie miło i aktywnie spędzicie czas.

 

Życie zawodowe

Już w pierwszej dekadzie maja możesz szykować się na szereg nadzwyczaj pomyślnych zdarzeń. Jako że szczęście będzie Ci sprzyjać, powinieneś w końcu zabrać się za realizację najtrudniejszych spraw, które wciąż przekładałeś na potem. Swój dobroczynny wpływ będzie roztaczała nad Tobą Twoja patronka – Wenus. Nie ma się czego obawiać, czas zabrać się do pracy. Twoje życie zawodowe rozkwitnie. Najważniejsze decyzje podejmuj jednak dopiero po 20 maja. To dobry czas na zmianę pracy, rozmowę o podwyżkę czy większe inwestycje. Zawsze pamiętaj, że zanim coś postanowisz, powinieneś przeanalizować wszystkie za i przeciw. W innym razie wpadniesz po uszy w kłopoty.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi