Horoskop Byk Luty

Byk

20.04 – 20.06

Serce

W sprawach sercowych będzie raczej wiało nudą. Niewiele będzie się teraz działo szczególnie u Byków w stałych związkach. Głowę zaprzątać będą Ci zwykłe, codzienne sprawy. Obowiązki niejednokrotnie wezmą górę nad przyjemnościami i wspólnymi chwilami z partnerem. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Ta sytuacja pozwoli Ci doświadczyć spokojnej stabilizacji we dwoje. Z pewnością to docenisz. Nie oznacza to, że w ogóle nie będziecie mieli z partnerem dla siebie czasu. Już w drugiej dekadzie lutego pojawi się szansa na spędzenie kilku romantycznych chwil sam na sam – bez dzieci czy codziennych obowiązków itd. Niestety gorszy czas szykuje się dla Byków, które dopiero co rozpoczęły nowy związek. Nieporozumienie z partnerem okaże się na tyle poważne, że Wasze stosunki diametralnie się odmienią. Nie każda relacja będzie mogła zostać naprawiona. Nie odnajdziecie się w żadnej sferze życia. Nawet w łóżku czekają Was kłopoty. Aby jak najszybciej odsunąć od siebie i Waszego związku czarne chmury, postaraj się trzymać nerwy na wodzy. Nie wszczynaj kłótni z byle powodu i uważaj na to, co mówisz. Słów wypowiedzianych w gniewie możesz potem bardzo długo żałować. Na odnalezienie swojej drugiej połówki w najbliższych tygodniach nie mogą liczyć samotne Byki.

 

Dom i otoczenie

Dużo lepiej niż w sferze uczuciowej, będzie się układało wszystkim Bykom w relacjach rodzinnych. W domu zapanuje świetna atmosfera. Już w pierwszej dekadzie miesiąca czeka Cię sporo dobrego. Nie dość, że będzie Ci się dobrze układać z domownikami, to i ze znajomymi uda Ci się miło spędzić czas. Żeby sielanka nie zniknęła w drugiej połowie lutego, pokuś się o zorganizowanie jakiejś imprezy czy spotkania z bliskimi. To nie musi być domówka z wielką pompą. Równie dobrze na Twój humor wpłynie kameralne spotkanie. Starannie zapraszaj jednak gości. Nie każdy życzy Ci wszystkiego najlepszego. Uważaj też komu się zwierzasz. Czasem warto pewne sprawy zachować tylko dla siebie, by później nie obróciły się przeciw Tobie. Niektórym Bykom sielankową atmosferę mogą nieco popsuć dzieci. Okażą się teraz wyjątkowo nieposłuszne i marudne. Prawdopodobnie czeka Cię przez to mały konflikt z Twoimi pociechami. Jeśli podejdziesz do sytuacji ze stoickim spokojem, wszystko uda się szybko wyjaśnić i naprostować. Postaraj się je wysłuchać i dać dobrą radę. Uważaj jednak, by Twoja pomoc nie została odebrana jako próba narzucania swojego zdania i kontroli. Jeśli źle rozegrasz całą sytuację, dzieci stracą do Ciebie zaufanie i całkowicie popadną w złe towarzystwo. Dlatego też sprawdzaj co jakiś czas, co robią po szkole.

 

Życie zawodowe

Aspiracje materialne wielu Byków okażą się nieco większe niż ich możliwości zarobkowe. Dlatego zaczniesz zastanawiać się nad zmianą pracy. O ile niektórym przyjdzie to z łatwością,  o tyle pozostałe Byki będą musiały postawić na podniesienie kompetencji, zanim uda im się otrzymać dobrze płatną posadę. Jeśli szukasz nowego etatu, dokładnie rozejrzyj się za czymś satysfakcjonującym pomiędzy 13 a 15 lutego. Wtedy na rynku pojawi się kilka ciekawych ofert. Jeśli skrupulatnie przygotujesz CV, a potem dobrze wypadniesz na rozmowie kwalifikacyjnej, są wielkie szanse na nową pracę. Pozostałe Byki muszą najpierw nieco się podszkolić. Pomyśl o przyspieszonym kursie czy nauce języka. Ci, którzy prowadzą własny biznes, powinni raz jeszcze przejrzeć finanse i zastanowić się nad inwestycjami. Dobrze ulokowany kapitał wróży zyski w nadchodzących miesiącach. Pod względem kariery ten miesiąc jest mimo wszystko dla Byków bardzo dobry. Z pewnością przyda Ci się umiejętność dostosowywania się do różnych sytuacji. Byki, które wykorzystają swoje zdolności przystosowawcze i które stać będzie na ciężką pracę oraz zaangażowanie, mogą liczyć na owocne rezultaty

4.5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi