Horoskop Byk Luty 2017

Byk 20.04 – 20.06

Serce

W tym miesiącu może być tak, że Twoja druga połówka może zacząć Ciebie obwiniać że się za mało starasz w Waszym związku. Może paść nawet zarzut, że przestało Tobie zależeć. Dlatego warto pokazać swojemu partnerowi / partnerce że się myli. Podziel się swoimi uczuciami, że jego lub jej zachowanie mocno Cię rani i to o co ma pretensje jest bezpodstawne. Jeśli jednak oboje dojdziecie do wniosku że nie warto się dłużej starać, przetrzymajcie to bowiem to Wasze myślenie jest chwilowe. Dajcie sobie chwilę do namysłu. Przemyślicie sprawę, zatęsknicie za sobą i po powrocie zaczniecie się o siebie starać jak dawniej. Samotne Byki nie mają niestety szans na znalezienie osoby na stały związek. Jednak małe flirty są w cenie – zawsze sa one miłe i pokazują że nadal jesteście atrakcyjne / atrakcyjni.

 

Dom i Otoczenie

Pomyślcie o rodzinnych wakacjach. Pozwolą one Wam ponownie się do siebie zbliżyć. Nie tylko będzie w swoim towarzystwie czuć się bardzo dobrze, ale co więcej odpoczniecie od codziennych trosk. Uwaga warto by Byki przed dalszą rodziną dzielili się tym co jest dla Was najistotniejsze, bowiem niestety ale nadmierna szczerość może Wam mocno zaszkodzić. Jeśli masz krewnego spod znaku Skorpiona możesz się od niego spodziewać miłej niespodzianki. Koniec lutego to okres w którym Wasze życie towarzyskie znacznie rozkwitnie. Zaczniecie otrzymywać liczne i ciekawe zaproszenia na imprezy od znajomych. Możecie mieć wątpliwość która opcje wybrać.

 

Życie zawodowe

W lutym Byki nie będą wzorem pracowitości, jednak Wasza skuteczność działań będzie zaskoczeniem nawet dla Was. Po 10 lutym chętnie podzielicie się z kimś częścią swoich obowiązków. Uważajcie na szefa. Może się Wam baczniej niż zwykle przyglądać. Jeśli to zauważycie rzućcie się w wir pracy. Starajcie wykorzystać swoją zawodową bystrość. Bowiem mimo lenia jaki nie będzie Was opuszczał przez cały miesiąc macie szanse się wykazać w oczach szefa i swoich współpracowników. Rozważcie by skupić się w tym, w czym jesteście najlepsi – w tych obszarach każdemu zaimponujecie. Co do wrogów w pracy i Waszych konkurentów to nie będą mieli większych szans. No chyba, ze ta osoba tez jest spod Waszego znaku – wtedy bądźcie jeszcze bardziej czujnymi Bykami. W stosunku do nich starajcie się grać w „otwarte” karty. Zabiegiem tym przysporzycie sobie więcej uznania w oczach  waszego zespołu. Co do pieniędzy to mimo większych wydatków niż zarobku to nie wydacie swoich wszystkich oszczędności. Jest duża szansa na ich uszczuplenie, ale niebawem może okazać się że pojawi się szansa na znaczny wzrost przychodów. Najwięcej szczęścia będą miały Byki urodzone na przełomie kwietnia i maja. Mogą liczyć one bowiem na dodatkowy dochód którego się nie spodziewały. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny uważać na osoby obiecujące spore zyski przy minimalnych inwestycjach. Nie są one bowiem do końca szczere.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi