Horoskop Byk Listopad

Horoskop Byk – Listopad 2017

20.04 – 20.05horoskop byk

 

Horoskop dla Byków zapowiada się ciekawie. Miesiąc minie Wam niemal niezauważalnie, co wynika z tego że będziecie pochłonięte wieloma drobnymi sprawami, które załatwić trzeba za zajmują sporo czasu. W listopadzie nie wydarzy się nic szczególnego, ale miesiąc Byki powinny zakończyć zadowolone. Niemal wszystkie sprawy uda się Wam zakończyć po Waszej myśli. W pierwszej dekadzie miesiąca Wenus przebywa w Wadze co pomaga Bykom w konkretnym działaniom. Nie poddajcie się jednak tendencji do bujania w obłokach. Skupcie się w realizowaniu zadań realnych, może nieco nawet przyziemnych ale przynoszących wymierne korzyści. Ostatnia dekada miesiąca to okres ożywienia towarzyskiego i nowe kontakty.

 

Serce

Byki będące w związkach u boku partnera / partnerki znajdą spokój i zrozumienie. Domówicie się teraz niemal w każdej sprawie. Dlatego warto w listopadzie poruszyć tematy drażliwe i trudne, które oboje wiecie że są, ale do tej pory o nich nie rozmawialiście. Istotne żeby rozmowa była szczera, a przekonacie się, że ludzie sobie naprawdę bliscy mogą powiedzieć sobie wszystko i że nie warto zamykać się w sobie ze swoimi problemami. Słońce i Merkury dbać będzie o dobrą harmonię w związkach Byków, więc nawet w parach gdzie często dochodzi do kłótni powinna zapanować harmonia. Widać też szanse na to że Byki zarówno Panie jak i Panowie spotkają kogoś kto ucieleśnia ich ideał męskości lub kobiecości. Dotyczy to Byków singli jak i będących już w związku. Spotkanie to najprawdopodobniej nastąpi już na początku miesiąca. Zachowajcie jednak rozwagę, w szczególności Byki będące w związkach.

 

Dom i Otoczenie

Zycie rodzinne może nieco nabrać rumieńców wywołanych niesnaskami, które znowu wynikają z niedomówień. Dorosłe Byki, mogą odczuć zwiększoną obecność ich rodziców w ich życiu, którzy znów zaczną traktować je jak dzieci. Warto sprawę z rodzicami rozwiązać jak najbardziej taktownie i partnersko dzięki czemu jest duża szansa że zaczną Was traktować jak osoby dorosłe, czyli partnerów.  Byki urodzone w trzeciej dekadzie znaku będą musiały przemyśleć czy warto utrzymywać kontakty z częścią swoich znajomych. Opierają się one w głównej mierze na interesie i dla Was mogą okazać się nie tylko niepotrzebne ale wręcz szkodliwe.

 

Życie Zawodowe

Kontakty Byków z szefem w listopadzie nie ułożą się najlepiej, dlatego wszelkie poważne rozmowy warto przełożyć na grudzień. Jeśli jednak jest to niemożliwe, warto rozmowę z przełożonym rozpocząć najszybciej w drugiej połowie listopada. Istnieje duże prawdopodobieństwo że Wasze rozmowy przebiegną gładko i szybko i będziesz z nich zadowolony / zadowolona jednak czas pokaże że wrażenie to było złudne. Dlatego jeśli staracie się o podwyżkę, awans czy nowe obowiązki działajcie ostrożnie i nie dajcie się omamić złudnym obietnicom. Dopiero po 22 listopada stosunki w pracy znacznie się poprawią.

W sprawach finansowych horoskop byk pokazuje, że coś wreszcie drgnie. Pod koniec miesiąca otrzymasz zaległe wynagrodzenie,  rozliczenie duże delegacji czy jakąś rekompensatę. Byki będące w jakimś sporze, którego podłoże wynika z finansów, zakończą go po swojej myśli.

4.64/5 (98)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi