Horoskop Byk Lipiec

Byk

20.04-20.05

 

Serce

Samotne Byki mają teraz szansę spotkać na swojej drodze kogoś naprawdę wartościowego. Te wakacje przyniosą nowe ciekawe znajomości. Jeśli masz już na oku swoją bratnią duszę, nie zwlekaj z wyznaniem uczuć. Nie ma na co czekać. Czas gra na Twoją niekorzyść. W pobliżu Twojego wybranka może pojawić się konkurencja. Byki w stałych związkach będą korzystać z uroków lata. Życie będzie płynąc spokojnie. Lekko rozleniwiony upałem nie pomyślisz nawet o wchodzeniu w zwady. Będziesz cieszyć się obecnością partnera, a wieczorami, kiedy zrobi się nieco chłodniej, poczujesz ochotę na pieszczoty i przytulanie. Byki w długoletnich związkach mogą zacząć myśleć o ustatkowaniu się.

 

Dom i otoczenie

Nic nie będzie teraz ważniejsze od rodziny i przyjaciół. Znajdziesz czas, przede wszystkim w weekendy, by spotkać się z najbliższymi i aktywnie spędzić z nimi chociaż kilka godzin. Musisz być gotowy na zmianę planów w każdym momencie. Kontaktu z Tobą bez przerwy szukać będą znajomi. Drzwi Twojego domu nie będą się zamykać. Bądź przygotowany na odwiedziny o każdej porze dnia i nocy. Przyjaciele zaproponują nawet wspólny wyjazd na wakacje. Ta kusząca oferta będzie musiała jednak zaczekać przynajmniej do przyszłego miesiąca ze względu na zawodowe zobowiązania.

 

Życie zawodowe

Wakacje w pełni. To jednak nie zahamuje Twojej dobrej passy w pracy. Nie straszne będzie Ci żadne zadanie. Tylko czekasz na kolejne wyzwanie. Twoi koledzy po fachu będą pod wrażeniem i z zazdrością spojrzą na Twój entuzjazm do pracy, który u nich już dawno zastąpiło wyczekiwanie na upragniony urlop. Pochwały ze strony szefa gwarantowane. Mimo to nie spoczniesz na laurach. Nie przepuścisz nadarzających się okazji na dorobienie gdzieś na boku. W tym miesiącu zapomnij o odpoczynku. Brak czasy i zabieganie wynagrodzisz sobie w weekendy. Spędzaj je aktywnie – endorfiny jeszcze bardziej nakręcą Cię na ciężką pracę. To wszystko się opłaci. Kiedy zaczniesz liczyć zyski, na pewno nie będziesz żałować.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi