Horoskop Byk Kwiecień 2017

Byk

24.04 – 20.05  

 

Mimo nadchodzącej wiosny i radości wokół Ciebie, możesz nie być zbyt optymistycznie nastawiony do reszty świata. W tym miesiącu Byki będą miały tendencję do snucia zadziwiających planów, z góry narażonych na niepowodzenie. Z połowie kwietnia same zrozumiecie, że były one nierealne ale trudno będzie się Wam z tym pogodzić to właśnie popsuje Wam humor. Każdy medal ma jednak dwie strony. Taki kubeł zimnej wody pozwoli ostudzić Wasze fantazyjne plany i pozwoli byście zeszły na ziemie. Będzie to czas kiedy znów powróci ostrożny optymizm. W tym miesiącu pod wpływem chwili nie angażuj się w żadne miłosne przygody, szczególnie jeśli masz stałego partnera. Jest to bowiem dla Ciebie lepszy czas na kończenie związków niż ich zaczynanie. 20 kwietnia, kiedy to słońce wchodzi w Twój znak będziesz mógł wziąć głębszy oddech i z większym optymizmem spojrzeć na świat, ale już z ostrożnym optymizmem, a nie jak to miało miejsce na początku miesiąca.

 

Serce

Osoby spod znaku Byka w tym miesiącu odczują negatywne skutki gwiazd. Jeśli jesteś w udanym związku, warto by Byki nie wyolbrzymiały drobnych kłopotów dnia codziennego. Podobnie wady partnera lub partnerki, które do tej pory nie przeszkadzały, ważne by nie urosły w Twoich oczach zbyt poważnie więc warto zachować zdrowy rozsądek. Ty tez posiadasz wady. Nad Bykami będącymi w związkach w których od dłuższego czasu, nie czują pełnej radości, zbierają się burzowe chmury. Być może oczekiwania jakie stawia przed Tobą druga połówka są dla Ciebie za wysokie i niemożliwe do spełnienia. Może być też sytuacja, że druga połówka tłamsi Ciebie i nie pozwala się Tobie rozwijać. Tego typu przemyślenia dużo mocniej pojawią się w Twojej głowie. Dlatego staniecie przed wewnętrznym wyborem. Utrzymać związek, w który tak mocno się zaangażowałeś lub zaangażowałaś nie tylko emocjonalnie ale macie poczynione już finansowe inwestycje czy może się rozejść.  Należy pamiętać, że rozstanie w tym miesiącu nie będzie dla Ciebie łatwe i możesz w wyniku tego rozstania ponieść większe koszty niż Twoja dotychczasowa druga połówka.

 

Dom i Otoczenie

Rodzina w tym miesiącu nie da Tobie takiego wsparcia jakiego od nich oczekujesz. Możesz mieć wrażenie, że Twoje potrzeby czy problemy nie są przez nich zauważane, a przynajmniej waga tych problemów jest niedoceniane. Twoje poczucie samotności spotęgowane będzie dodatkowo tym, że jak wreszcie postawisz na swoim i bliskie Tobie osoby wreszcie zainteresują się Twoim problemem to go zwyczajnie nie zrozumieją. Dlatego nawet, jeśli według Ciebie masz powody do niezadowolenia w stosunku do swoich bliskich to nie demonstruj swojego niezadowolenia zbyt otwarcie. Bo to w niczym Ci nie pomoże, może tylko spotęgować Twój negatywny do nich stosunek. Postaraj się zachowywać się tak, żeby to oni poczuli się dobrze w Twoim otoczeniu, wtedy będziesz miał ich częściej i bliżej przy sobie co spowoduje że zaczną lepiej rozumieć Twój punkt widzenia. W odniesieniu do kwestii towarzyskich to pojawią się w Twoim życiu osoby które Cię zafascynują. Ich nietuzinkowe poglądy będą działać na Ciebie jak magnes. Do tego stopnia, że będziesz w ich towarzystwie spędzać więcej czasu. Jest duże prawdopodobieństwo, że ta osoba będzie spod znaku Wodnika.

 

Życie zawodowe

Zapowiada się bardzo ożywiony okres w Twoim życiu zawodowym. Byki poczują większą pewność siebie w tym miesiącu i wyjdą z Cienia pokazując innym swoje szerokie kompetencje. Poczujesz że to Ty decydujesz o swoim losie również w pracy. Punkt kulminacyjny może przyjść 6-10 kwietnia, kiedy to staniesz przed trudnymi dla siebie decyzjami. Szczęśliwie niezależnie od wyboru jakiego dokonasz, będzie on trafny dla Ciebie i firmy w której pracujesz, za co zyskasz uznanie swojego szefa.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi