Horoskop Byk Grudzień 2017

Horoskop Byk – Grudzień 2017

20.04-20.05

 

Serce

Koniec roku i koniec złej passy w związkach. Byki posiadające partnerów w końcu będą mogły cieszyć się spokojem i poukładanymi relacjami z parterem. Kłótnie się skończą, a Ty przestaniesz mieć pretensje o najdrobniejsze przewinienia swojej drugiej połówki. Partner doceni Twoją zmianę nastawienia i obieca poprawę. W świątecznej atmosferze zapomnicie o wszystkich pretensjach, a przypomnicie sobie jak miło było spędzać czas bez awantur. Teraz wszystkie drobne przyjemności będą sprawiać Wam radość. Nie oszczędzicie sobie czułych słów i gestów. Samotne Byki powinny jak najlepiej wykorzystać czas wolności, bo nieubłaganie dobiega on końca. W połowie grudnia dzięki wpływowi planety Wenus masz szansę wpaść w sidła wielkiego uczucia. Poznasz ciekawą osobę, która zawróci Ci w głowie na tyle, że zamarzysz o stałym związku. Nie zapędź się jednak w planowaniu. Przedstawienie wybranka rodzicom czy wspólne zamieszkanie zostaw na przyszły rok. W grudniu ciesz się po prostu nieskrępowaną, nową miłością.

 

 

Dom i otoczenie

W domu będziesz czuć się najlepiej. To miejsce stanie się Twoją opoką. Tu znajdziesz spokój, którego w ferworze świątecznej bieganiny tak bardzo będzie Ci teraz brakować. Choć znajomi niejednokrotnie zaproponują Ci wyjazd na święta w góry czy inne ciekawe miejsce, Ty spędzisz ten czas w gronie najbliższych. Zamiast jednak każdemu nadskakiwać i podawać ciepły kompot czy barszcz z uszkami, sam się zrelaksuj i odpocznij po roku wielu wrażeń. Zajmij się tym, co sprawia Ci największą przyjemność – np. rozmowami ze starszyzną, czytaniem książek, oglądaniem filmów czy po prostu leniuchowaniem. Nie zapominaj też o dalszej rodzinie, która z chęcią przyjmie Cię u siebie w domu. Zbierz trochę sił i odwiedź ciotki i wujków. Z pewnością się ucieszą, przecież dawno się nie widzieliście. Jeśli zasmakuje Ci jakiś świąteczny rarytas, koniecznie poproś o przepis a potem przygotuj to cudo najbliższym.

 

 

Życie zawodowe

W firmie większość osób myślami będzie już przy wigilijnym stole. To Twój czas. Wykorzystaj świąteczne rozluźnienie i zaatakuj. Gdy odniesiesz nawet najmniejszy sukces, poczujesz się bardzo dobrze i nabierzesz większej pewności siebie. To dobry początek. Mniej przebojowe Byki same siebie zaskoczą swoją rzutkością, pomysłowością i śmiałością. W końcu zaczniesz mówić to, co tak naprawdę myślisz. Współpracownicy zaczną Cię bardziej cenić. Jeśli przygotowujesz się na zmiany, szukasz nowej pracy, bądź pewny swojej wiedzy i doświadczenia i wysyłaj CV nawet na najbardziej wymagające stanowiska. Ku Twojemu zdziwieniu uda Ci się przebić przez konkurencję i dojść do decydującego etapu rekrutacji. Ostateczny jej wynik zależał będzie tylko od Ciebie i Twojej wiary we własne umiejętności. Jeśli o zmianie pracy nie myślisz, zastanów się chociaż nad awansem czy podwyżką w obecnej firmie. Fortuna Ci sprzyja. Warto spróbować i rozpocząć nowy rok z impetem.

 

Oto jest horoskop byk – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi