Horoskop Byk Czerwiec 2017

Byk

20.04-20.05

 

Serce

Będziesz pełen optymizmu i dobrych przeczuć na przyszłość. Taki humor sprawi, że zaczniesz rozmyślać o konkretnych planach na przyszłość. Kiedy ślub? Kiedy dziecko? Kiedy zakup wspólnego mieszkania? Uważaj tylko, żeby snując plany nie zapędzić się za daleko i nie wystraszyć partnera. Byki, których związki są jeszcze dość świeże, powinny uważać na osoby ze swojego otoczenia. Wśród dobrych dusz czai się ktoś, kto z chęcią zająłby miejsce u boku Twojej drugiej połówki. Tak, Twoja intuicja już teraz podpowiada Ci, że jedna z tych osób ma nieczyste zamiary wobec Ciebie i Twojego związku. Samotne Byki będą mieć powód do zadowolenia. Dzięki Jowiszowi wszystko zacznie się układać. Czeka Cię nowa miłość. Szybko się zaangażujesz i będziesz czerpać z życia to co najlepsze.

 

Dom i otoczenie

Przed Tobą wspaniałe dni spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Zarówno bliscy jak i znajomi dostarczą Ci wielu wrażeń. Ciesz się serdecznymi relacjami z osobami, które są dla Ciebie najważniejsze. Zaplanuj wspólne wakacje. Chętnych na wyjazd w Twoim towarzystwie na pewno nie zabraknie. Jedź, baw się i korzystaj z uroków urlopu. Byki urodzone w kwietniu powinny nieco bardziej skupić się na sobie i swoim wnętrzu. Tym razem pomyśl o sobie, bo Twoja szczodrość i chęć pomocy mogą zostać wykorzystane przeciw Tobie.

 

Życie zawodowe

Nadarzy się okazja szybkiego wzbogacenia się. Pamiętaj jednak, że łatwy zarobek nie zawsze się opłaca. To, co pozornie wydaje się pewnym zyskiem, wcale takie nie jest. Dwa razy zastanów się zanim zdecydujesz się zainwestować ciężko zaoszczędzone pieniądze. Nawet nie myśl o pożyczaniu funduszy od innych. To zły czas na takie manewry. Na szczęście większych wydatków w tym miesiącu raczej nie będzie. Na pracę nie będziesz narzekać. Twój pozytywny nastrój udzieli się wszystkim w firmie. Praca będzie samą przyjemnością. Nawet szef spojrzy na Ciebie przychylnym okiem. Powoli utwierdza się w nim przekonanie o Twoich wysokich kompetencjach. Niedługo otrzymasz od niego zadanie specjalne. Jeśli się postarasz, zrobisz sobie dobry grunt pod rozmowy o rozszerzeniu zakresu swoich obowiązków.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi