Horoskop Bliźnięta ♊

Strona główna » Horoskop Bliźnięta ♊

Horoskop Bliźnięta ♊ – Czerwiec 2018

21.05 – 21.06

Merkury może sprawić że staniecie się dużo bardziej romantyczni i nostalgiczni a przez to i bardziej nieśmiali niż w maju. Niestety ktoś może zechcieć to wykorzystać i zacznie podkopywać Waszą pozytywną opinię w Waszym środowisku. Szczęśliwie Mars idzie Wam z pomocą i w połowie czerwca poczujecie przypływ energii i odwagi. Przygody miłosne odłożycie na dalszy plan czekając na prawdziwą miłość. Jest szansa na poznanie kogoś interesującego podczas jednej z Twoich wojaży.

 

Serce

W czerwcu będziecie się leczyć z nieudanego związku lub zwyczajnie nadal będziecie chcieć odpocząć o niej. Czas ten poświęcicie przemyśleniom o tym jaki powinien być ten Wasz idealny partner lub partnerka. Zastanowicie się czego tak naprawdę chcecie od drugiej połówki. W małżeństwie niestety każde z Was zacznie grać na swoją bramkę co może wywołać konflikty wynikające z tego że nagle poczujecie że Wasza druga połówka zaczyna stosować różnego rodzaju naciski na Was żeby uzyskać swój cel – co Wam się nie spodoba.

 

Dom i Otoczenie

Jakiś senior rodu opowie Tobie historie rodziny o której do tej pory nie miałeś pojęcia. Niestety część z tych informacji okaże się mało chwalebne. Niemniej rozmowa ta może na tyle Ciebie zaintrygować, że zaczniecie szukać i szperać w przeszłości swoich dziadków i pradziadków.  Jest szansa że dostrzeżecie pewne motywy które powtarzają się z pokolenia na pokolenie w Waszej rodzinie. Co do Waszych przyjaciół, to raczej będziecie stronić o dłuższych spotkań.

 

Życie Zawodowe

Przedsiębiorczość jaką pokażecie w czerwcu w odniesieniu do optymalizacji wydatków zaskoczy Nawet Was. Jest też duża szansa na to, że przedsięwzięcie jakiego podejmiecie się za namową znajomego przyniesie Wam znaczne korzyści finansowe. Jest szansa że zaczniecie rozglądać się z okazjami inwestycyjnymi. Ci którzy mają wiedzę maklerską mogą zacząć sami inwestować, ci którzy jednak nie mają czasu śledzić trendów rynkowych mogą pochylić się nad funduszami inwestycyjnymi. W pracy uważajcie, w szczególności na początku miesiąca – może pojawić się sytuacja w której wejdziecie w konflikt ze swoim przełożonym. Warto jego uniknąć, a jeśli już jesteś z nim skonfliktowany to postaraj się go wyciszyć.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Bliźnięta

 

4.9/5 (169)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi