Horoskop Bliźnięta Wrzesień

Bliźnięta

21.05-21.06

 

Serce

Początek września, a w sercach Bliźniąt wciąż pełnia beztroskiego lata. Samotne Bliźnięta nie będą stronić od flirtów i randkowania. Nie masz jednak co liczyć na to, że wakacyjna znajomość, przerodzi się w poważną relację. Raczej za jakiś czas każde z Was pójdzie w swoją stronę i kontakt Wam się urwie. Będą Cię pociągać osoby o artystycznym usposobieniu, spontaniczne, żądne przygód. Bliźnięta, które żyją w związkach również korzystać będą z ostatnich podmuchów lata i wybiorą się z partnerem na romantyczny spacer czy spontaniczny weekendowy wyjazd z dala od miejskiego zgiełku. W drugiej połowie miesiąca wszystko się zmieni i zarówno samotni jak i w parach zaczną podążać raczej za głosem rozsądku niż słuchać się sercowych rozterek. Będziesz dogłębnie analizować każdą sytuację, każde zachowanie osób z Twojego otoczenia. Dopiero kiedy wyciągniesz odpowiednie wnioski, ruszysz do działania. Po wakacyjnej spontaniczności nie będzie już śladu.

 

Dom i otoczenie

Seria niefortunnych zdarzeń sprawi, że będziesz mieć wszystkiego po dziurki w nosie. Usterka będzie gonić za usterką, a Ty staniesz się częstym gościem w punktach napraw i biurach sprzedaży. Drzwi Twojego domu nie będą się zamykać, bo wciąż odwiedzać będą Cię kolejni fachowcy i majsterkowicze. Za sprawą Marsa będziesz skłonny do rodzinnych kłótni. Każdy przecież wie lepiej, jak powinieneś rozwiązywać własne kłopoty i jakie decyzje podejmować w kwestiach prywatnych i zawodowych. Na szczęście od awantur z najbliższymi ratować będą Cię przyjaciele. Uda Ci się odnowić znajomość sprzed lat. Podczas spontanicznego spotkania okaże się, że macie wiele wspólnego i świetnie się dogadujecie. Dokładnie tak jak za dawnych czasów. Dzięki tej znajomości w końcu znajdziesz pretekst do wrócenia do swojego dawno temu zarzuconego hobby. Będziesz bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw.

 

Życie zawodowe

Będziesz jeszcze bardziej ciekaw świata niż dotychczas. Niektóre Bliźnięta wręcz opanuje głód wiedzy. Prawdopodobnie zapiszesz się na jakieś dodatkowe zajęcia. Postarasz się rozwijać swoje pasje lub odkrywać nowe zainteresowania. Może nawet wpadniesz na pomysł wrócenia na studia i doszkalania się w swojej dziedzinie. Twoje zaangażowanie w zdobywanie nowych kwalifikacji może jednak przerodzić się w chorobliwą ambicję. Uważaj, by nie popaść w skrajności. Jeśli wszystko dobrze wyważysz, uda Ci się przenieść wszystkie profity tych działań na życie zawodowe. W drugiej połowie września poczujesz przypływ energii i od razu wzrośnie Twoja chęć do pracy. W trudnym momencie polegać będziesz na intuicji. Znajdziesz najlepszy sposób na rozwiązanie patowej sytuacji. Współpracownicy będą Ci wdzięczni za pomoc. Usłyszysz wiele miłych słów.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi