Horoskop Bliźnięta Styczeń

Bliźnięta

21.05 – 21.06

Serce

Bliźnięta w stałych związkach mogą liczyć na miłosną sielankę. Partner przychyli Ci nieba i spełni każde Twoje życzenie. Nieraz też zaskoczy Cię swoją pomysłowością i kolejnymi niespodziankami. Uważaj jednak, by nie zacząć traktować tego, jak czegoś co Ci się po prostu należy. To coś wyjątkowego, co należy docenić. Okaż partnerowi swoją wdzięczność poprzez ciepłe słowa i czułe gesty. Niech poczuje się szanowany i kochany. W przeciwnym razie może poczuć się wykorzystany i pożegnasz się z miłosną idyllą na długi czas. Bliźnięta, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki, nie będą miały czasu na samotność. Możesz liczyć na wiele zaproszeń na karnawałowe imprezy. Niektóre z Bliźniąt będą miały nie lada kłopot, by wybrać spośród ogromu propozycji. Wybierz mądrze, a może rok rozpoczęty samotnie zakończysz już w parze. Nowe, styczniowe znajomości mogą zaowocować poważną relacją na długie lata. Młode zakochane Bliźnięta może ponieść wyobraźnia i zaczną snuć często nierealne plany na temat swojej drugiej połówki i wspólnego życia. Z zamiarami na przyszłość jeszcze się wstrzymaj.

 

Dom i otoczenie

W domu Bliźniąt nastanie leniwy czas. Szczególnie ospałe i powolne będą osoby urodzone po 14 czerwca. Odpuścisz wszelkie domowe porządki. Z rozgardiaszu ratować będą Cię bliscy. Ale nawet najbliżsi w końcu mogą nie wytrzymać Twojego flegmatyzmu. Postaraj się zebrać w sobie ostatnie pokłady energii i zaangażuj się chociaż w przygotowanie karnawałowych spotkań rodzinnych i sprzątanie po nich. Niektóre z Bliźniąt będą musiały poradzić sobie z usterkami w domu. Szukając fachowca poradź się znajomych. Niech polecą Ci kogoś zaufanego. Ale nawet wtedy bądź czujny. Nie pozwól na fuszerkę. Jeśli masz dzieci, poświęć im więcej czasu. Szczególnie starsze pociechy będą potrzebować Twojego wsparcia i zaangażowania w ich sprawy. Mogą mieć problemy w szkole lub w relacjach z rówieśnikami. Pomóż im rozwiązać problem. Uważaj jednak, by Twoje rady nie brzmiały jak moralizatorskie kazanie, bo zamiast zacieśnić relacje z dziećmi, nadwyrężysz ich zaufanie. Nie spodziewaj się wtedy, że przyjdą do Ciebie kolejny raz w poszukiwaniu wsparcia.

 

Życie zawodowe

Nowy rok to nowe porządki w pracy. Niektóre Bliźnięta poznają swojego nowego szefa, inne będą musiały dostosować się do nowej polityki firmy czy innego zakresu obowiązków niż dotychczas. Nie masz innego wyjścia, jak przysiąść do roboty. Przygotuj się na sporo zajęć. Często będą to czynności, za którymi nie przepadasz. I nawet nie myśl o tym by się obijać czy odkładać coś na potem. Twój przełożony bacznie Cię obserwuje i w mig wychwyci każde Twoje potknięcie. Nie ulegaj prośbom współpracowników i nie kryj ich błędów. Musisz nauczyć się pracować na własny rachunek. Bliźnięta prowadzące własną działalność muszą uzbroić się w cierpliwość. Zyski będziesz mógł liczyć dopiero za kilka miesięcy. Styczeń to przede wszystkim czas na poukładanie wszystkiego w firmie. Jeśli myślisz o zmianie pracy lub dopiero zamierzasz wstąpić na ścieżkę kariery wstrzymaj się do końca miesiąca. Ostatnie dni stycznia będą sprzyjać takim decyzjom. Gotówka na razie się Ciebie nie trzyma. Nie wydawaj bezmyślnie pieniędzy, bo może zabraknąć Ci na czarną godzinę.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi