Horoskop Bliźnięta Styczeń 2017

Bliźnięta

21.05 – 21.06

W tym miesiącu koniec z lenistwem! W tym miesiącu okażesz się nader przedsiębiorczy i masz szansę zarobić znacznie więcej pieniędzy. Niestety na długo one mogę nie wystarczyć. Będziesz mieć tendencję do łatwego ich wydawania. W ostatniej dekadzie miesiąca możesz zachowywać się jak leniwiec. Uwaga śmianie się z czyjegoś wyglądu, nazwiska czy partnera nie przysporzą Tobie przyjaciół – wręcz przeciwnie. Szczęśliwie towarzyskie fatum szybko uda się Tobie obrócić w zart. Uważaj tylko byś bardziej się nie pogrążył.

 

Serce

Partner lub partnerka w tym miesiącu da Tobie nie jeden powód  do radości oraz udowodni że możesz na niego lub ją liczyć w trudnych sytuacjach. Osoby samotne – tu najlpesze randki czekają na Ciebie w drugiej połowie miesiąca, kiedy to zacznie oddziaływać na Twój znak Waga. Pod koniec miesiąca możesz wzbudzić zainteresowanie osoby  młodszej od siebie, która będzie wyjątkowo czarującą. Zastanów się dwa razy czy chcesz z tego skorzystać. Jeśli jesteś w małżeństwie i myślisz że nic pozytywnego już Ciebie nie zaskoczy, możesz się miło rozczarować. Twój małżonek lub małżonka może zaplanować dla Was cos wyjątkowego. Jeśli jednak nie wszystkie jego pomysły przypadną Ci do gustu postaraj się je docenić. Pamiętaj że On lub Ona mocno się w ich przygotowaniu napracowali.

 

Dom i Otoczenie

Twój dom będzie teraz ostoją spokoju i czających się miłych niespodzianek. O remoncie na chwile zapomnij. Ewentualnie pomyśl o jakimś małym przemeblowaniu który wniesie w Twój dom nowy powiew lata tak potrzebnego w szare styczniowe dni. W połowie miesiąca możesz spodziewać się odwiedzi dawnych znajomych. Znajomi jednak nie będą walić do Ciebie drzwiami i oknami. Jest to bowiem dla Ciebie miesiąc domowego spokoju.

 

Życie zawodowe

Działaj w tym miesiącu jeszcze szybciej niż zwykle. Chwytaj okazje a nie będziesz żałować. Masz teraz lekką rękę do wydawania pieniędzy więc każdy zastrzyk gotówki będzie przez Ciebie mile widziany. W połowie miesiąca, Ci którzy mają niepewność zawodową dowiedzą się na co mogą liczyć w pracy. Wprawdzie nie wszystko zakończy się po Twoich myślach, ale pozbędziesz się złudzeń lub wybujałych marzeń. Dowiesz się tez kto w pracy Tobie sprzyja a kto dołki kopie.  Szczęśliwie wśród sprzyjający Ci ludzi znajdzie się Twój szef. A póki on Ciebie lubi to nikt Cię nie ruszy. Trzymaj się ludzi bardziej od Ciebie doświadczonych i słuchaj ich rad.

 

0/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi